Wpis z mikrobloga

Normiki które piszą że widzieli brzydkiego chłopa 4/10 z przeciętną laską więc blackpill obalony xD

Dlaczego, jeżeli uważacie że laski są tak samo ogarnięte jak chłopy, myślicie że nie zdają sobie sprawy z tego że ich chłopak jest poniżej ich poziomu? Że nie widzą że ich koleżankom się nie podoba, nikt go nie podrywa, nie wypisuje do niego na portalach społecznościowych?

Myślicie, że wtedy laski nie wykorzystują tego żeby nimi manipulować i ich wykorzystywać? Zawsze gdy kobiety widzą słabość u mężczyzny to łapią się jej i kłują go w każdym momencie gdy trzeba będzie go szantażować. Takie związki nie są zdrowe, nie polegają na dwójce kochających się ludzi (jak w wypadku gdy chłop jest przynajmniej o punkt wyżej w skali od niej). Jeżeli kobieta ma opcję, żeby być z mężczyzną lepszym od nich, a zawsze mają, to sytuacja w której są z mężczyzną brzydszym od nich zawsze jest świadoma i prowadzi do osiągnięcia przez nią jakichś korzyści. Chyba że uważacie, że kobiety są na tyle głupie (nawet na poziomie intuicji) że wchodzą w układ który im się nie opłaca?

Kobiety zawsze pożądają mężczyzn lepszych od nich. Tak działa hipergamia która jest faktem naukowym i działaniem ewolucyjnym. Tak działa natura.
#blackpill #redpill #niebieskiepaski #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@6na10cel: Sama prawda. Niestety byłem tym gościem poniżej przeciętnej z ponadprzeciętną dziewczyną. Jak się okazało byłem tylko tymczasową przystanią pomiędzy przemocowym bad boyem, a trochę starszym, przystojnym i dobrze ustawionym w życiu gościem. O dobrym traktowaniu mojej osoby z jej strony mogłem niestety zapomnieć.
  • Odpowiedz
@Linnior88: oceny numeryczne 6/10 8/10 4/10 są głupie i względne, ale można grupować według otrzymywanej atencji. Atrakcyjnych dziewczyny same zaczepiają z własnej inicjatywy, a im bardziej nieatrakcyjni tym więcej muszą pajacować
Bananek2 - @Linnior88: oceny numeryczne 6/10 8/10 4/10 są głupie i względne, ale możn...

źródło: IMG_3430

Pobierz
  • Odpowiedz
@6na10cel: zobacz subreddit r/DeadBedrooms poświęcony ludziom w związkach, którzy żyją w niechcianym celibacie, w ekstremalnych przypadkach zdarzają się tematy, że ktoś żonaty 10 lat po ślubie dalej jest prawiczkiem
  • Odpowiedz
@Linnior88: nieprawda, wygląd nie jest pojęciem względnym, jak nie wiesz jak pogrupować to spójrz na modelki i modeli - oni są piękni, zresztą można to zmierzyć bardzo prosto - symetria twarzy i jej wymiary (kąty żuchwy, wielkość nosa, rozstaw oczu, nachylenie brwi, linia włosów, wysokość ust, ułożenie kości policzkowych, proporcje trzech części twarzy, etc). Ludzkie oko oczywiście wyłapuje to w ułamku sekundy
  • Odpowiedz
@6na10cel: Trochę ciekawe jest dla mnie to, że te teksty o tych uciemiężonych i wykorzystywanych mężczyznach w związkach przeważnie piszą ludzie na tagach, gdzie próżno szukać kogokolwiek, kto zaznał czegoś takiego jak relacja z kobietą.

Ale to już mniejsza o to.

Jak ktoś się godzi na bycie traktowanym przez kobietę jak ostatnia szmata to niespecjalnie mi go żal.
  • Odpowiedz