Wpis z mikrobloga

Co to naodjebywało to #allegro z przymuszaniem sprzedających do łączenia produktów z produktami ich kategorii? Często sprzedaje coś co nie ma żadnego kodu EAN a ci WYMAGAJĄ by go podać. W efekcie wpisuje się byle co by można było wystawić aukcje i potem ciągle widzę jakies pralki na liście ze skarpetkami, albo lustrznaki na liście ochraniaczy piłkarskich. Co jest do diabła? A najgorsze że sprzedający muszą podpiąć cokolwiek wiec częśto podpinają produkt o rozmiarze 41 (tego nie da się zmienić) a sami sprzedają rozmiar 44 na danej aukcji. Co to się #!$%@?ło na tym Allegro? Do tej pory widziałem takie bzdurne aktegorie u innych. Tym razem wystawiałem coś sam i uwierzcie, że nie mogę wystawić pieprzonego produktu który nie posiada żadnego kodu EAN....!

#pytanie #zakupy #problem
  • 3
  • Odpowiedz
@Bunch: To była bardzo dobra idea, żeby wyeliminować sprzedających, którzy wystawiali 100x ten sam produkt żeby zaspamować kategorię i aby inne oferty zginęły w spamie. Tylko wykonanie jakoś nie wyszło ... Żądają EAN i łączenia z produktem nawet gdy zaznaczysz stan używany co jest beznadziejną głupotą, ale wuj mnie to obchodzi, niech zdychają, jak coś wystawiam wbijam jakikolwiek numer byle suma kontrolna się zgadzała.
  • Odpowiedz
  • 0
@allegro_pl: ale utrudniacie. Ja pierdziele, czemu wymuszacie wpisywanie kodów na rynku wtórnym, gdzie ludzie najczęściej ich nie mają. To co ja mam tak wpisac jak nie mam.
  • Odpowiedz