Wpis z mikrobloga

Incele:
- jak można czuć się samotnym, mając niebieskiego paska???!! Różowe nie wiedzą co to samotność!!
Też incele:
- ale jak to chcesz jechać z niebieskim i jego znajomymi pod namiot??! Faceci mają swoje wypady we własnym gronie i nie chcą różowych w tym towarzystwie, powinnaś to uszanować i zostać sama w domu!!

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #samotnosc #przegryw #damskiprzegryw
  • 46
@Mr_3nKi_: pod jednym z moich poprzednich postów ktoś mi zasugerował, że faceci trzymają się razem i chęć pojechania gdzieś z niebieskim jest nie na miejscu, bo przecież niebiescy potrzebują czasem pobyć we własnym gronie. A mi chodziło o to że ja nie mogę z różowymi spędzać czasu bo są nudne, nic ciekawego nie da się z nimi robić. Na ciekawsze pomysły wpadają niebiescy, więc siłą rzeczy chcę dołączyć do niebieskiego ale
Nie masz żadnych koleżanek z którymi możesz się gdzieś wybrać


@CloudSpanner: nie.

5-10 dni bez chłopa to już samotność?


@CloudSpanner: rok bez znajomych za to z niebieskim który ma w doopie ten fakt i dalej nie zabiera mnie ze sobą do kumpli wmawiając mi kity że "oni spędzają czas w sposób który na pewno mi się nie spodoba" (po czym wymienia rzeczy które właśnie są fajne iks de) już tak.
pod jednym z moich poprzednich postów ktoś mi zasugerował, że faceci trzymają się razem i chęć pojechania gdzieś z niebieskim jest nie na miejscu, bo przecież niebiescy potrzebują czasem pobyć we własnym gronie.


@AlienFromWenus: Zgadza sie, ale nie musi tak być. Są powody, dla których huopy chcą pobyć sami - bez kobiet. Kobiety najczęściej psują takie wypady swoim marudzeniem etc. To też zależy, dokąd huopy jadą i czego oczekują. Jest czas,
@AlienFromWenus: To z nim w końcu pogadaj, a jeśli wasze wyjaśnienia do siebie nie pasują to się po prostu rozstańcie. Na litość, ileż można narzekać na tego biednego chłopa, nie pasujecie do siebie i tyle a ty dalej z nim siedzisz. Jednak sądząc po twoich wpisach, to łatwa do rozmów nie jesteś, za to lubisz sobie ponarzekać i nielogicznie argumentować.
rok bez znajomych za to z niebieskim który ma w doopie ten fakt i dalej nie zabiera mnie ze sobą do kumpli wmawiając mi kity że "oni spędzają czas w sposób który na pewno mi się nie spodoba" (po czym wymienia rzeczy które właśnie są fajne iks de) już tak.


@AlienFromWenus: To znajdź sobie jakieś ciekawe różowe do spędzania czasu albo innego chłopa skoro ten Ci nie pasuje.
Więc gdy mój niebieski wychodzi z domu do kolegów ja siedzę w domu bo nie mam gdzie wyjść i z kim się spotkać. Dlatego też posiadanie niebieskiego nie wyklucza bycie samotną.


@AlienFromWenus: Faktycznie, kilka dni wytrzymać samemu to "samotność". Co on, przychodzi do domu tylko żeby się najeść i spać, czy co? Jak tak, to widocznie ma Cię w dupie i pora go zostawić, jak nie i problem jest w tym,
@not_enough: cóż, widzę, że mam do czynienia z typowym botem, który interpretuje wszystko tak, jak często zwykło się interpretować, czyli poprzez tzw cope, bo po co zwracać uwagę na jakiś problem do przedyskutowania, skoro można machnąć na nie ręką, udawać, że dana rzecz nie istnieje (bo nie ma prawa bytu) a "wytłumaczenie" czy "wyjaśnienie" na takie zjawisko już dawno zostało przez kogoś, również stosującego cope wymyślone i można użyć go jako