Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: do mnie tez tak kiedyś przyjechali xD historia była taka, że miałem wtedy covida i cała rodzina automatycznie na kwarantannę. Mi się moja kwarantanna skończyła wcześniej, wiec raz jak wracałem z zakupów to pod moim domem zatrzymał się patrol, dziwnie na mnie patrzyli i pytali czy tu mieszkam, wiec odpowiedziałem że tak. Spytali, czy ja przypadkiem nie mam kwarantanny to im powiedziałem że nie bo mi się skończyła, ale cała
dyś przyjechali xD historia była taka, że miałem wtedy covida i cała rodzina automatycznie na kwarantannę. Mi się moja kwarantanna skończyła wcześniej, wiec raz jak wracałem z zakupów to pod moim domem zatrzymał się patrol,


@Zarzutkkake: już idę, tylko wytrę ręce bo myłam zakupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zarzutkkake: swoją drogą ten system to był tak dziurawy ze o swojej kwarantannie dowiedzialem się w połowie jej trwania xd aplikacja byla tak gowniana ze zeby wybrać miejsce pobytu inne niż adres zameldowania trzeba bylo dzwonic na numer i byc 600w kolekcje XD Najlepsze ze nawet po tej gehennie i tak debile z wot stały pod złym adresem 2 miasta dalej bo w systemie sie nie zmienilo XD