Wpis z mikrobloga

Hej,

Jako, ze zaczely sie cieple dni, to dzisiaj wrzucam moje 'wakacyjne' buty. O ile sa to wakacje z dostepem do plazy i sloneczna pogoda - te wlasnie buty nosze najczesciej.
Buty maja troche ponad 2 lata, jak na razie sluzyly mi 4 razy po 2 tygodnie - w miejscach dosc cieplych, z duza iloscia piasku i slonej wody.
Jak wiadomo skora srednio sie lubi ze slona woda, tak samo piasek - butow nie oszczedzalem, ale byly czyszczone wiec nie sa w najgorszym stanie.

Co do specyfikacji:
- Producent: Grant stone, podobnie jak moje diesle: https://wykop.pl/wpis/69858337/ok-kolejna-para-a-w-zasadzie-2-pary-w-jednym-2-war
- Model: Penny loafer
- Skora: Brazowy Horween Chromexcel, Grant stone nazywa ten kolor 'Crimson'
- Podeszwy: Skorzane
- Kupno: Factory seconds - czyli przecenione pary, ktore nie przeszly kontroli jakosci, w tym przpadku byly to rysy na podeszwie w lewym bucie, dla mnie zero roznicy, a koszt dzieki temu byl ponizej 200 dolarow.
- Stan: na wakacjach staram sie sporo chodzic, chodniki, asfalt, trawa, piasek, kamienie, whatever, srednio powiedzmy 10km dziennie, razy powiedzmy 50 dni, wiec buty maja przechodzone okolo 500km. Podeszwy nie pokazuja duzych sladow zuzycia, skorzane podeszwy od grant stone sa bardzo wytrzymale, mysle ze jeszcze z 1000km takiego uzytkowania zanim bede myslal o zmianie podeszw. Stan skory - typowy chromexcel, brak jakichkolwiek pekniect itd, po czyszczeniu wygladaja bardzo dobrze.

Penny loafery, w takim kolorze, pasuja praktycznie do wszystkiego wiec buty po prostu mozna zalozyc i smigac. Sa lekkie i wygodne, caly dzien chodzenia nie sprawia zadnego dyskomfortu, jedyny problem to potrzeba wysypywania piasku z nich jak owy wleci do srodka.
Loafery jest trudniej spasowac niz buty wiazane - jest to glowne utrudnienie przy zakupie, na szczescie Customer Service Grant Stones jest bardzo pomocny jesli chodzi o wybor rozmiaru - szczegolnie jesli jestesmy w stanie podac im jak pasuja na nas inne buty od Grant Stones.

Ja wzialem te sama dlugosc, ale o jeden rozmiar mniejsza tegosc, buty pasuja swietnie.

Jest to jedna z trzech par niskich butow ktore posiadam, wiec zbyt duzo postow tego typu nie bedzie.

#buty #modameska #obuwie #ubierajsiezwykopem #grantstone #wakacje #grantstone #loafers #wbootach
tomekwcalenie_tomek - Hej, 

Jako, ze zaczely sie cieple dni, to dzisiaj wrzucam moje...

źródło: 01

Pobierz
  • 17