Wpis z mikrobloga

Co się nagle stało że wykopki zaczęły jeździć po budda? czyżby włączyło się polactwo że gościu zarobił hajs i żal polskie dupsko ściska? xD a może to kwestia tego że większość z was nic nie osiągnęło i chcecie się na kimś wyżyć XD

Budda jest sprytny, zrobił legalną loterię i zarobił xD Nikt nikomu nie każe kupować głosów. Gościu robi bardzo jakościowy kontent, jego filmy bardzo dobrze się ogląda. W przeciwieństwie do większości Polskich kanałów, gość inwestuje gruby hajs w filmy.

#budda #youtube #famemma
gadatos - Co się nagle stało że wykopki zaczęły jeździć po budda? czyżby włączyło się...

źródło: AGIKgqPYr_jUGZ_phH3LwOlDxPEBHC3WIyIuYLHuq-wa0g=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj

Pobierz
  • 21
@gadatos: Nie wiem dlaczego zaczęli go jechać, ale ja na przykład raczej nigdy za jego postacią nie przepadałem bo nie podobał mi się jego styl bycia na filmach. Uważam, że atrakcje które tam gdzieś pokazywał inne osoby pokazując to samo są w stanie mnie bardziej zainteresować.
@Wykastro: A gdzie ten dowód?
Narzekasz że się nie da nic w życiu osiągnąć ciężką pracą, może po prostu jesteś perfekcyjnie nieudolny?
Wypowiadasz się jakbyś był specjalistą w nieosiąganiu sukcesu xD
Kwestia motywacji i samozaparcia, w życiu nic Ci nie przyjdzie za darmo - chyba że się urodzisz w bogatej rodzinie.

Odnośnie "W tym kraju prędzej ktoś Cię na psy nalabluje za złe parkowanie niż pozwoli osiągnąć sukces.", to najwyraźniej #!$%@?