Wpis z mikrobloga

Bardzo chciałem przeprosić moich Rosyjskich i Ukraińskich (specjalnie z dużej) braci, za moją polską impertynencje i zaczetrzewienie. Chcę powiedzieć że wybaczam, Ukraińcom mordy dokonane przez UPA i również żywię głęboką nadzieje że moi rosyjscy bracia porzucą ten szkodliwy imperializm i dojdzie do trójstronnego pojednania.

Pewnie zastanawiacie się co doświadczyłem aby tak zrewidować swoje poglądy. Otóż spędziłem 2h na r/Jewdank.


Nasz kawałek świata, mały qurwidołek naprawdę nie jest zły o który trzeba dbać ze wszystkich sił.

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz Little_Makak - Bardzo chciałem przeprosić moich Rosyjskich i Ukraińskich (specjalnie ...
źródło: comment_1649247819TYQgS2FzgAdFWVwlIIY8ca
  • 6
@Little_Makak: Trzeba przyznać że izraelici i kacapy to jest naprawdę mentalnie to samo gówno. Przecież przeciętny młody mieszkaniec Izraela ma już tak samo przeruchany propagandą państwową łeb jak typowy kacap z jakiegoś muchosrańska. Jego kraj najlepszy, a wszyscy inni do wora a wór do jeziora.

Oba te kraje fałszują historię pod swoje cele polityczne do tego stopnia że urasta to już do rangi mema XD

W Izraelu twierdzą że kolaborowaliśmy z