Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegryw #urodziny

32 wiosny koncze za jakis tydzien, osiagniec zyciowych brak - nie mam stalej pracy, dorabiam na kodowaniu w ktorym wcale wybitny nie jestem, ciezko ogarnac jakas prace w moim miescie rodzimym. Koduje za kiepskie pieniadze zdalnie. Nie mam dzieci, nawet dziewczyny. Zapytacie czy sie kiedys calowalem z jakas kobieta? Tak - z ciotkami po policzkach -.-; Jestem tym słynnym 'magiem' - nigdy nie dotarłem nawet do 2 bazy.

Zdany na siebie, brak kontaktu z rodzina ktora nie wiem jak wyglada, pograzony w nerwicy lekowej ktora #!$%@? mnie ze studiow przed laty. Jedyne co mam to mieszkanie ktore odziedziczylem, tone w dlugach - nieduzych ale jednak. Ciezko w ogole pojsc gdzies do pracy, bo jak zapytaja sie co robilem przez ostatnie lata to nawet tego nie poskladam w calosc.

Moglbym niby zaczac to wszystko od nowa - sprzedac mieszkanie po rodzicach, kupic nowe - mniejsze a reszte przeznaczyc na rozpoczecie zycia od nowa. Bez szalenstw, ale zycie mnie juz tak nudzi ze nawet jakby ktos by przyszedl i zaproponowal za moje mieszkanie 550k, kupujac w mojej okolicy cos za ~350k - zostawiajac sobie 'skromne' 200k na rozpoczecie zycia od nowa to powiedzialbym ze pasuje.

Nie mam dzieci, ani zobowiazan (za wyjatkiem tych finansowych), brak prawa jazdy i wyzszego wyksztalcenia. Jedyne co robie to mierne projekty, czuje sie staro i jestem przekonany o tym ze w zyciu czeka mnie jedynie wegetacja.

Gdzie ten seks/przygody i dazenie do celu? Im wiecej o tym mysle, tym bardziej chcialbym siegnac do skrytki z zamowionym kiedys odczynnikiem chemicznym za ktory zaplacilem 1,2k - ciekawe czy jeszcze ma 'moc' - jedyne, czego zaluje to nie wydanych pieniedzy tylko tego ze nie mialem odwagi zeby wypic tego 'szejka' bo zabraklo mi na to odwagi.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim wszystko zależy od ciebie serio. Ja np przezylem ciężki wypadek, potem jeden związek drugi trzeci ślub dzieci, śmierc ojca matka ciężka demencja bez kontaktu, nagle dowiaduje się że żona lekarka chce mnie pozbawić życia żeby zabrać to co wypracowałem. (będąc w ciąży że mna z drugim dzieckiem) musiałem #!$%@? nie mialem wyjścia. Znalazłem się bez mieszkania, najem. Ona mnie spłaca. Kupilem działkę okazało się że #!$%@?. Wystawiłem na sprzedaż planuje kupić