Wpis z mikrobloga

Nie ma czegoś takiego jak wyjście do walki z podpisanym papierem ,,na własne ryzyko''. Żadna poważna federacja się na to nie godzi i takie są fakty. To jest biznes i skoro lekarz mówi nie, zawodnik się zgodzi i federacja się zgodzi a w walce coś się złego stanie to lincz pójdzie na federację i w żaden sposób się nie wybronią a konsekwencje będą bardzo poważne.
#famemma
  • 15
@WhiskeyIHaze: imo to ferrari dostał by w trąbe bo lepiej wyglądał niż Pasut czy Szeliga po pierwszej rundzie a i tak dopuścili go do kolejnych dwóch... były już starcia po 5 rund więc można traktować to jako pojedynek szesciorundowy. No ale farmazon Multipla byłby zniszczony jakby przegrał więc nikomu to nie na rękę a już najbardziej federacji bo odstawiając pajaca nakręca im kasę.
były już starcia po 5 rund więc można traktować to jako pojedynek szesciorundowy.


@asddsa2: a gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
Tam w grę wchodzą ogromne pieniądze i nikt ich nie będzie ryzykował dla kilku niezadowolonych osób.
@WhiskeyIHaze: napisałem przeciez o pieniądzach... że dostałby w łeb i byłby zniszczony a nakręca największą kase swoim pier**eniem kim on to nie jest i jak tych oskarkow cyt. "Jeden po drugim" nie rozwali. Nawet Dubiel mówił, że ten jego trener oferował mu wały związane z opinią lekarska więc o czym mowa...

I nie gdyby babcia miała wąsy tylko kpina
napisałem przeciez o pieniądzach... że dostał by w łeb i byłby zniszczony a nakręcał największą kase swoim pier**eniem


@asddsa2: największą kasę to by zgarnął on, gdyby go federacja wbrew opinii lekarza dopuściła do walki. Oni by mogli zwijać ten cyrk i nie wiem czy by się wypłacili z tego.
Pomyśl, że ferari dostaje jakiś cios i ląduje na pół roku w szpitalu. Ubezpieczyciel się na nich wypina bo nie takie były
@WhiskeyIHaze: Napisałem już, że opinie można dobrać jak się chce nawet wg Dubiela któremu oferował Okninski takie waly... Bierz pod uwagę też to, że Multipla zawsze miał wymówkę a to nie trenował a to imprezował a to nie docenił rywala i inne pierdoły teraz zaczął się przykładać nie skończył oskarka w 1 rundzie i cyk kontuzja i on ma chęci ale lekarze nie pozwalają...¯\(ツ)/¯

Napisałem już, że Pasut czy Szeliga mielił
że opinie można dobrać jak się chce nawet wg Dubiela któremu oferował Okninski takie waly


@asddsa2: ale ty sobie zdajesz sprawę, że to był lekarz federacji a nie ferariego?

Napisałem już, że Pasut czy Szeliga mielił ryj jak galareta u Pasuta oko aż zakrwione a i tak wychodził pomimo tego do następnej rundy więc co Ty mówisz?


@asddsa2: dostrzegasz różnicę między "następna runda" a "następna walka" czy trzeba ci to
@WhiskeyIHaze:

ale ty sobie zdajesz sprawę, że to był lekarz federacji a nie ferariego?


Zdaję i mówiłem już, że nakręca największą ilość widowni a po przegranej i Farmazon i FAME za dużo by stracili. Skończyły się wymówki to pojawiła się inna taktyka - kontuzja. I to zajebiscie zabawne, że Oskarek na strzała w pierwszej rundzie wytrzymał trzy i jeszcze połamał Farmazona xD A czy Ty zdajesz sobie sprawę, że Boxdel nakręcał
Zdaję i mówiłem już, że nakręca największą ilość widowni a po przegranej i Farmazon i FAME za dużo by stracili


@asddsa2: no tak bo na takim posunięciu kompletnie nic nie stracili.
Dobra widzę, że masz swoją teorie i uparcie w nią wierzysz więc dyskusja nie ma sensu.