Wpis z mikrobloga

159 115,07 - 23,05 = 159 092,02

Uff jak gorąco! I leniwie!

Tak, znowu mnie dorwał leń. Obudziłem się o 4:38, rzuciłem okiem za okno i stwierdziłem że wracam do łóżka. Niby na chwilę, ale chwilka się zamieniła w grubo ponad godzinę, co poskutkowało ekstremalnie późnym startem o 6:50 ()

Lenistwo zostało przykładnie ukarane. Na starcie było już 15°C, Słońce wysoko na niebie - a z każdą minutą robiło się goręcej. Oczywiście tradycyjnie nic nie wziąłem - i już po 10 km lekko żałowałem, że nie zgarnąłem wychodząc jakiejś butelczyny z wodą. Ale nic to, biegło się fajnie, niespodziewanie silny wiatr bardzo przyjemnie chłodził a po drodze było w sumie całkiem sporo zacienionych miejsc (ʘʘ)

I byłoby idealnie, gdyby ten wredny garmin się nie zwiesił - ot tak pokazał trójkącik i tyle. Próbując go zresetować zmarnowałem sporo czasu, w końcu nagle jakby nigdy nic wyświetlił zapauzowaną aktywność - dałem kontynuację i poleciałem dalej. Ale byłem już na tyle wybity z rytmu, że zrezygnowałem z dociągnięcia do planowanych 25 km i pobiegłem najkrótszą trasą do domu. Końcowe podbiegi ukradły trochę ze średniej, ale w miarę rozsądnie wyszło. Nic to - nadrobi się innym razem, może jak będę miał mniej lenia.

Miłej niedzieli! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow #sztafeta
Pobierz enron - 159 115,07 - 23,05 = 159 092,02

Uff jak gorąco! I leniwie!

Tak, znowu mnie ...
źródło: 490450A4-D389-464A-8332-481938BDB47B
  • 1