Wpis z mikrobloga

#biedanonim
No jakby nie patrzeć coraz bliżej wybory
Rodzina mówi: Weź zagłosuj. Ale prawda jest taka, że nie ma ABSOLUTNIE nikogo do wyboru na Polskiej scenie politycznej

Konfederacja - Od niej zaczynam, bo teraz jakaś moda na nich, głównie wśród pryszczatych piórników na Wypoku, ale zawsze jednak. Zamordyzm prawicowy obyczajowo, szurstwo, oszołomstwo kościółkowo narodowe gorzej od PIS (Pis sami Żymianie z kryptogayem na czele) #!$%@? o wolnym rynku gospodarczo, które są na poziomie 13 latka i urągają rozumowi. Do tego jeszcze bardziej lub mniej jawne onuce. Opcja Rosyjska

Lewica - Zamordyzm lewicowy obyczajowo, 2137 płci i mydlenie oczu podobnymi bzdetami, odklejenie od rzeczywistości, kukoldztwo, a komuna na równi z PIS gospodarczo, wszystko zabrać a chuop ma nie mieć nic i być goły i wesoły. Wszystkich by zaszczepili.
Jeszcze niedawno chcieli nas rozbroić, stanowisko wobec wojny mało stanowcze
Opcja chvj wie jaka, ale na pewno nie Polska

PO - Złodziejstwo, pogarda dla pracujących, mowa o ciężko pracujących a nie o Januszach przedsiębiorcach, czyli mówiąc krótko elitaryzm i klasizm, na którym zagrał Karakan przyciągając chamstwo (Czyli jak obserwujemy, większą część tego kraju) do tego kościółkowość i sztama z nierobami w sukienkach, którzy gwałcą małe dzieci #pdk
W kwestii Ukrainy gdyby nie Stany i to jak szybko Ukraińcy zaczęli się bronić, wygrażaliby paluszkiem wraz z Niemcami i Francją a po cichu czekali robić interesy z Putinem. Opcja Niemiecka

PIS - Złodziejstwo, populizm, bezczelność, propagandy tak siermiężnej nigdy w historii nie było, wałków typu Osrajtek, oligarchizacji i jeszcze rozdawnictwa, szkoda nawet opisywać, promowanie nieróbstwa i stworzenie chama który ze swojego chamstwa jest dumny. To samo co z PO, gdyby nie szybki rozwój wypadków wcale by tak nie wsparli Ukrainy, na jesieni 2021 układali się z kmiotem Orbanem, tą z Francji i tym z Włoch, dobrze, że Stany ich trzymają krótko - A tu druga strona medalu - Pis opcja Izraelska. Wiadomo, kto pociąga za sznurki w Stanach, a Anglosasi wyssali od żydów nienawiść do katolików i słowian. Sam jestem antyklerykałem ale tradycja katolicka to część dziedzictwa. Dla naszego bezpieczeństwa jedyną opcją jest Usa ale kulturowo bijemy ich na głowe, wytrzebili Indian, kraj bez historii (miasteczko w którym mieszkam dostło prawa miejskie w 1327 roku bodajże. O Stanach jeszcze nikt nie słyszał a i tam gdzie jest Moskwa był tylko las). Z resztą Ruscy, Putin, też nienawidzą Słowian, bo Kacap to jest Mongoł, oni wcale nie są żadnymi słowianami. Kulturowo mamy z Ruskimi dokładnie 0 wspólnego. Tak jak Pepiki są germanami

Resztę partii to popłuczyny po tamtych, PSL i Kikuz z każdym się układają, koniunkturaliści, Hołownia mogę się mylić, ale wydaje mi się, że tak samo, a proukraińskiego on niestety tylko udaje

Z anonimowych, bo kiedyś miałem konto, ale zmieniałem numer i przepadło

No i pytanie o radę, do Centrowych,Prawicowych,Lewicowych i najliczniejszych chyba, czyli w sumie jak ja bez poglądów, na kogo do uja Pana głosować?

#neorupa #4konserwy #bekazprawakow #bekazlewakow #polityka #wybory #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 2