Wpis z mikrobloga

#famemma #patostreamy Czemu Wy to oglądacie? I nie pytam, bo hejtuję freak fighty, sam je oglądam (zaskakująco fajna gala wyszła, tak swoją drogą). Ale chciałbym, żeby możliwie jak największa grupa mi odpowiedziała, więc proszę chociaż jednym zdaniem odpisać() ponawiam pytanie, bo w nocy mało kto odpowiedział, a serio mnie to ciekawi
  • 17
@Takjakos2012: z dwóch powodów. Przede wszystkim to kilkanaście gal temu można było zobaczyć twarze, które się kojarzy w zabawnej wymianie słownej, a potem walce, i jakoś tak zostało. A druga kwestia to uwielbiam oglądać takie seriale na żywo, dawno temu byłem fanem jerry springer show, teraz zastępuje mi to ferrari wyzywający polaka od gwałcicieli
@LubishKoks: No właśnie dlatego pytam, bo sobie przeglądam tag i widzę duży ruch nie tylko podczas gali, ale i przez tygodnie (nawet miesiące) przed, więc się chłopaki angażują. Mniej więcej z tego powodu pytam; widzę ciągły ruch na tagu i chciałem odpowiedzi "u źródła". @Meserole to poczytaj tag z dni przed galą( ͡° ͜ʖ ͡°) a nawet tygodni. Między innymi dlatego dopytuję Wykopków. Czysta ciekawość. @wychodek5 Ale
@Takjakos2012
Czasem ciekawi co powiedzą bo ich znam z YT czy skądś i mam jakąś sympatię czasem nie ciekawi. Ale bardziej chodzi o emocje które temu towarzyszą, polaryzacja na zawodników a nie same słowa bo to mógłbym obejrzeć podcast z nimi i miałbym z głowy. Wszystkie programy przez dodają emocji do samej gali więc się je zbiera zbiera żeby na walce już się zakończyły, często z dużo gorszym rezultatem niż samo nabudowanie