Wpis z mikrobloga

@mccloud tak uważają wykopki, ja tylko powtarzam co czytałam w moim wpisie o ustępowaniu kobietom w ciąży. Generalnie nikt za nikogo nie będzie myślał o wszystko trzeba się dziś upomnieć. Jak się nie upomni można mieć zawał lub wylew i nikt ci nie pomoże.
@WielkiNos: WIesz co, czasami tak myślę, że jest masakra i nikt Ci nigdy nie pomoże.

A czasami wezme dzieciaki i pójdę "w tłum" (tramwaj, rynek w krakowie itp). I w sumie jest ok. Ludzie sobie pomagają / ustępuja.
Najgorsze jest, że są to ludzie powiedzmy powyżej 30stki. To pokolenie młodszych to takie mniej ogarnięte. Ale jak sobie przypomne siebie w wieku nastu lat to zapewne nie było lepiej. xD

A z
@WielkiNos wystarczy być trochę empatycznym i wyczulonym na potrzeby innych

@mccloud mam podobne spostrzeżenia. Mam 32 lata i widzę, jak młode pokolenie jest po prostu głupie. Idę z torbami zakupów i żaden mi nie otworzy drzwi. Nie wydaje mi się, że zachowują się tak z chamstwa, ale raczej z tego, że brak u nich jakichś elementarnych procesów myślowych. Ja, jak widzę, że ktoś potrzebuje pomocy, to robię to z automatu. Nie czekam,