Wpis z mikrobloga

Ktoś może mi wyjaśnić co odwala #bayernmonachium bo ja tego nie ogarniam.
Mieli szansę na trzy puchary, rozminęła im się wizja gry z Nagelsmanem, i go pogonili.
Ok, mieli do tego prawo. Ale tu nie przyszedł jakiś Mietek z u 15 dokończyć stracony sezon, tylko Tuchel. Gość który byłby w lecie na szczycie listy wielu klubów szukających trenera.
A tu bardzo możliwe że zostaną z niczym, a co gorsza tytuł zdobędzie #borussiadortmund
#mecz #bundesliga #fchollywood
Pobierz Wacek7777 - Ktoś może mi wyjaśnić co odwala #bayernmonachium bo ja tego nie ogarniam....
źródło: mem-nie-ogarniam-1621948443
  • 7
@Wacek7777: Zwolnienie Juliana to był błąd, pod jego wodzą Bayern był w grze na wszystkich frontach, może nie wszystkie mecze wyglądały dobrze, ale nie było tragedii, no ale zarząd postanowił coś odwalić i takie są skutki. W Bayernie źle się dzieje już od dłuższego czasu i tak jak ryba psuje się od głowy tak w Monachium na najwyższych stołkach wiele rzeczy dzieje się źle, prezydent Bayernu to Herbert Hainer, były prezes
@odislaw: Nie brak Lewego, brak napastnika. Hasan w miejsce Roberta sprowadził Mane który nie nadaje się na typowego napastnika i tak średnio pasuje do stylu gry Bayernu. No ale to hljsne nazwisko i był w miarę tani, więc Hasanek zadowolony
@BotAtencjusz: nie do konca brak napastnika, brak topowego napastnika wlasnie zeby zrobił roznicę
a to, ze przez dlugoletniego węża w kieszeni wierchuszek bayernu się przejechał to wiadomo
@Matpiotr: trzeba by bylo zobaczyć( a nie mam czasu) jak długo się sprawdzało i ile bramek w tym czasie padało w tym sezonie i w tamtych latach z robertem
na marginesie lewy #!$%@?ł hurtowo bramki pod każdym trenerem