Wpis z mikrobloga

Czasem odpalę tvn24 biś, po prostu, bo graficznie najbardziej podoba mi się przekazywanie przez nich informacji. I k---a, serio, materiał o fortnite żeby pokazać jaki młodzieżowy jest Donald Tusk, i jaki zajebisty że używa takiego młodzieżowego języka? Przecież każdy inny polityk by został uznany za niepoważnego i totalnie odklejonego. Potem były chyba 3 czy 4 materiały podsumowujące pojedyncze jego zdania z wystąpienia, analiza miejsc gdzie PO nigdy nie przegrało wyborów i inne pierdy pokazujące jak Tusk jednoczy i jakim wspaniałym politykiem jest. Dopiero po tym wszystkim przeszliśmy do tematu że znaleziono głowicę rakiety czy powodzi we Włoszech. Poziom odklejenia i wielbienia Tuska w tvn jest większy niż tvp i Kaczyński/morawiecki. Jak głupi są ci niby "wykształceni" światowcy, co łykają to jak pelikany...

#tvpis #tvn24 #tvn #polityka #bekazlewactwa #polska #bekazpisu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21: Stary. Mam podobnie, ale dodam że potencjalnie bis miał być na początku typowo biznesowym kanałem z nutą zwykłych wiadomości, a efekt jest taki że 1 do 1 wyciągnięte z tvn24. no maja tam jeszcze jakis kijek w kosmosie i analize inflacji xd
  • Odpowiedz
@michalxd21: Reportaż z jakiego programu lub o której dokładnie godzinie był emitowany? Oglądam oba serwisy "informacyjne" i chętnie wyrobię sobie opinię bo jak na razie w propagandzie tvp bije na głowę tvn.
  • Odpowiedz
  • 1
@Monsanto93 dzisiaj znalazłem w canal+ coś takiego jak biznes tv. Kilka razy odpaliłem i widziałem co najmniej 3 paski gdzie leciały aktualne ceny akcji, surowców i walut niczym w agrobiznesie. Kanał niestety oprawę ma ochydną i wygląda jakby nadawali w 480p. Pod względem treści jest git?
  • Odpowiedz