Wpis z mikrobloga

Zrobię tutaj małą analizę i typowanie każdej z walk, zobaczę ile się myliłem.

Spysiński vs Paramaxil | Spysiński poddanie
Typuje Spysińskiego, ale głownie ze względu na to że paramaxil w swojej poprzedniej walce nic nie pokazał, na początku troche chaosu, a potem kondycyjnie już siedział. Widać, że ten niezdrowy tryb życia który prowadził ma wpływ na jego dyspozycję. I w sumie w tej walce spodziewam się podobnego rezultatu.

Liza vs Rybak | Rybak ko/tko
Wierzę, że kursy bukmacherskie się nie mylą i Dominika idzie tam rozjechać rywalkę. Ogólnie nie interesują mnie pojedynki kobiet, zwłaszcza gdy mam wrazenie że jedna z nich wychodzi tylko po kasę.

Natan vs Daro Lew | Natan Ko/tko
Z tą walką miałem największy dylemat, bo z jednej strony technicznie Natan jest tragiczny, bo nie powiem że Darek ma jakiś dobry poziom, ale chociaż potrafi wyprowadzać proste ciosy XD Nie zdziwie się jeśli u Darka zagra głowa i będzie w stanie przetrwać szarżę Natana. Ale jednak bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że po przyjęciu jakiegoś cepa na bark połozy się i odklepie. Jednak na kuponie tę walkę bym po prostu pominął.

Wampir vs Szeliga | Wampir decyzja
Nie sądze, że będzie to jakaś bardzo łatwa walka dla Wampira, bo już przez samą formułę zabierają mu jego najiększy atut. Stawiam, że obaj planują polowac na kontry przez co walka może skonczyć się decyzją. Po takim kursie nie zagrałbym wampira, ale za to kurs 1,8 na powyzej 1,5 rundy już bym stawiał.

Zadyma vs Alan | Alan Decyzja
Pierwszy underdog na którego stawiam. Dostrzegam jakąś mentalną zmianę u Alana, że zaczął rozumiec, aby wykorzystywać słabe strony rywala. Kibicuje Zadymie, ale mam wrazenie że gdy Alan go obali to będzie totalnie bezbronny. Nie sądze, żeby dal radę go poddać, bo nawet pewnie będzie się obawiał że straci dominującą pozycje i będzie wolał punktować w parterze. Zresztą to chyba jedyna jego opcja na ten pojedynek, bo w stojce raczej przegra.

Tańcula vs Wiewiór | Tańcula decyzja
Gdy została ogłoszona ta walka to od razu stawiałem na wiewióra, ale zacząłem analizować i doszedlem do wniosku, że Arek jest znacznie lepszym rywalem niż reszta z którymi walczył Maks. To już 18 gala i każdy wie, że plan Wiewióra jest taki, żeby obalić i tam punktować, więc Arek na bank trenował obrony przed tym. Do tego widziałem, ze Maksa złapało jakieś przeziębienie i sam mówi, że aktualnie słabszy okres z psychiką.

Dzinold vs Pasut | Dzinold Ko/tko
Od samego początku Pasut jest dla mnie mega koślawy w stójce, od Murana który ma zero techniki przyjął mase ciosów, a ten łysy #!$%@? wcale tak źle nie wyglądał w walce z Szymolem. Do tego fakt, że Pasut jest mega poobijany. Jak trenujesz sporo czasu to ogarniasz żeby trzymać gardę. Ludzie po walce nie wychodzą tak obici jak on po treningach. Do tego on sam sie przyznaje, że K1 nie jest mu na rękę bo on lubi zapasy.

Brodnicka vs Linkiewicz | Linkiewicz decyzja
Linkiewicz zrobiła bardzo duzy progres, wydaje sie bardzo zmotywowana. Nawet jeśli Brodnicka zaczeła trenować parter po bwalce z Seksmasterką to i tak na pewno nie dogoni poziomu Marty. Nie widzę tutaj finiszu, a nawet jeśli walka będzie bliska to federacja da wygraną Marcie, bo jest ich gwiazdą i zawsze dają ją za przykład dużej zmiany i że Fame pomaga wkręcać ludzi w sport xD

Błoński vs Ferrari | Błoński poddanie
Nie potrafię sobie tego wyobrazić że ferrari znowu jakimś cepem nokautuje xD Wydaje mi się, że oskarek #!$%@?ł na treningach i w sobote zamknie mordy wszystkim hejterom.

Ostatniej walki nie typuje bo sądze, ze i tak się nie odbędzie, a jeśli nawet to Ferrari prędzej wygra z Dubielem który wchodzi w takie dzikie wymiany.


#bukmacherka #famemma
  • 8
@dzikiwonsz21: Nie uważam ze Tańcula jest lepszym technicznie zawodnikiem od Wiewióra , ale niestety Tańcula ksw zbijał wagę , a wiewiór tyle to pewnie na codzień waży , a to jest duża różnica . Mimo wszystko oby wiewiór wam zniszczył te kupony , często jako underdog sobie dobrze radził + ma większy staż od przeciwnika