Wpis z mikrobloga

Coś sporo osób ostatnio opuszcza Uniwersum.
Parę dni temu odciął się Strzelmistrz, który był wysoko w strukturach. Sendecki został spuszczony do sracza. Od dawna nie widać ani nie słychać najbardziej aktywnych i rozpoznawalnych kamratów jak: Hana Banana, Monika Stryjenka, Lusia, Fijał, Anka "Madame Tod". Jak myślicie, odcięli się czy boją się odezwać bo OMZRiK wszystko nagrywa? A może przejrzeli na oczy albo od dawna wiedzieli o wałkach finansowych?

Po ostatnim wiecu kamrackim w Toruniu gdzie frekwencja była śmiesznie niska (o czym sam Jaszczur powiedział do mikrofonu swoimi słowami) Polską Narodową Radę Kamratów opuściły takie stowarzyszenia jak:

- Bydgoskie Kamractwo Rodaków
- Wilki Morskie, Kamraci z Trójmiasta i Wybrzeża
- Toruńskie Kamractwo Rodaków
- Beskidzcy Kamraci Żywiec

Ponoć chcieli aby Ludwiczek opuścił Radę. Coś na zasadzie albo on albo my.
Szkoda, że Osadowski tego nie komentuje a Wojtuś ograniczył do kilku zdań z przekazem w stylu "nic się nie stało, rodacy nic się nie stało"

Nie jestem, jakoś super rozeznany w uniwersum, ale coś mi się kojarzy, że przeszłości odcięli się od nich "Kedyw" i "Pancerni Poznań" (mogę się mylić, poprawcie mnie jak coś). Także lista się powiększa a kamratów ubywa.

#jablonowski #olszanski #nptv
CzytajKultureKrytyki - Coś sporo osób ostatnio opuszcza Uniwersum.
Parę dni temu odci...
  • 10
@Czytaj_Kulture_Krytyki: Moim zdaniem z jednej strony zaczęły przy tych ludziach kręcić się służby, zaświtały konsekwencje i zaczęli zastanawiać się czy warto. A z drugiej pojawiły się mocne podejrzenia, że ta kasa co na prosiakowe konto spływała nie poszła na odbijanie Polski od dołu tylko na dużo przyjemniejsze sprawy. No i zaczęli dochodzić do wniosku, że nie warto.
@Czytaj_Kulture_Krytyki: Jaka ku*a rada cumracka?
Kim są jej członkowie? Chyba tylko gruby
Tu nie trzeba nawet się w to zagłębiać by zauważyć że coś tam jest grubymi nićmi szyte
Jak jakaś rada się pod czymś podpisuje to albo skład członków jest podany na dokumencie albo gdzieś można sprawdzić skład członków
To teraz gdzie jest poczet członków radu cumrackiej? Gruby zjadł

Inna sprawa to osoby które wymieniłeś to dawno już dały nogę
@Czytaj_Kulture_Krytyki: Co do plotek o różnych malwersacjach finansowych to wciąż tylko plotki. Natomiast co do osoby Osadowskiego to wystarczy spojrzeć na jego reakcje (tzn. szczególnie mimika) gdy dzwonią jacyś prości ludzie, często z brakami w wykształceniu, którzy aż za bardzo łykają kamracką i ruską telegramową propagandę. Widać ewidentnie, że on nimi gardzi, że tutaj nie ma większego poczucia "wspólnotowości" czy "kamractwa".
@DynPydro: Zgoda ale tak szczerze to świniopas gardzi każdym tak jak jaszczur
Ich kij obchodzi czy jesteś cumratem czy nie
Najlepszy przykład ich reżim z przedstawianiem się na początku rozmowy
Po kij im to? Jeżeli mogę powiedzieć że jestem Zosia i wystawiłam się do okucia jak i że jestem Stefan i pochodzę z #!$%@?
To jaki sens jest w przedstawianiu się w ogóle?
Tylko po to by pokazać im że mają