Wpis z mikrobloga

159 466,85 - 10,00 = 159 456,85

Dziś odżyłem. Trzy dni nie biegałem, a dziś w końcu się udało. Dwa dni byłem na delegacji na Śląsku, a wczoraj byłem po niej tak zrypany, że stwierdziłem, że nie dam rady. Dziś za to postanowiłem nadrobić zaległości, olać tętno sugerowane przez Garmina i pobić osobisty rekord na 10 km. Udało się i poprawiłem czas o 1:57. Jest fajnie!

Tag do obserwowania moich postępów: #najwolniejszywykopekwsztafecie

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Pobierz sedros - 159 466,85 - 10,00 = 159 456,85

Dziś odżyłem. Trzy dni nie biegałem, a dziś...
źródło: 20230519
  • 17
@Ow3n: 192 cm, około 107 kg. Biegam od listopada, od stycznia się ważę i schudłem od tego czasu ponad 14 kg (od listopada prawdopodobnie 17). Biegam 5-6 razy w tygodniu. Rozumiem, że pytasz, ze względu na słabe tempo? W listopadzie nie byłem w stanie przebiec więcej jak 300 m, więc robię postępy. :)
@sedros znaczy nie mogę teraz znaleźć żadnego czasu z garmina, a zegarek trening piłkarski mi łapie jako bieganie
Jednak pamiętam jak trener dawał mi rozpiskę bieganie z tętnem to ja od startu zawsze.mialem 160-170 i musiałem iść żeby mieć 120
@doeros: Dzięki.
@enron: Dzięki. Moje bieganie zaczęło się jako próba walki z nadwagą, ale w tej chwili to już takie uzależnienie od biegania, że walka z nadwagą zeszła na drugi plan i głównie chodzi o radość z biegania i poprawę kondycji... no i są nieśmiałe marzenia, żeby kiedyś maratonik zrobić w jakimś rozsądnym czasie. :-)
@sedros: biegasz po miękkiej nawierzchni czy beton? Jak kolana i kostki się trzymają? Mam podobne rozmiary do Ciebie i kiedyś biegałem regularnie 2 tygodnie ale w końcu dyskomfort i ból kolan mnie od biegania odwiódł :( biegałem po betonie bo w okolicy nie było lepszej opcji
@zadrawoku: Biegam po drogach polnych i szutrowych więc raczej miękko, ale buty do biegania kupiłem dopiero niedawno i na tyle mnie wkurzają, że zaczynam się zastanawiać nad alternatywami. Niektórzy tu się za głowy łapali jak się dowiedzieli, że biegam w trekkingowych. Zacząłem od bardzo małych dystansów i bardzo wolnego tempa - mój pierwszy bieg to było jakieś 300m w tempie 10 minut/km. Z każdym kolejnym dniem biegałem o kałużę dalej. Aż
@LM2525: Są "sugerowane treningi Garmina". Garmin codziennie po północy sugeruje bieg na dany dzień na podstawie wcześniejszych biegów i parametrów, które zbiera w ciągu doby jak tętno, stres, sen, itp. Ja właśnie z tego korzystam i bardzo sobie chwalę. Na YouTube jest sporo filmów jak to działa a na stronie Garmina znajdziesz info na przykład o tym, które urządzenia to wspierają.