Wpis z mikrobloga

@damienbudzik: Bardzo przeciętna gra. Jeśli nie grałeś w wersje na DS/Wii to może ci się spodobać, ale w gruncie rzeczy gra bardzo powtarzalna i męcząca. Zastanów się na 3D World, Mario Makerem lub jakimś klasykoem z NSO (np: SMB3 lub Super Maro World).


@makaronzjajkiem: co? xD

@damienbudzik jedyny zarzut jaki można mieć to to, że jest to sequel do new super mario z wii. Po za tym mega dobra platformówka
@damienbudzik: kupiłem rok temu, pograłem kilka godzin i dalej leży. Odyssey o wiele bardziej do mnie trafiło.
Jakieś to takie, nie wiem. Trochę trudne i nie umiem się zrelaksować przy tym. Plus jest taki że mogę to sprzedać za 200 ziko jak to w Big N.
@Kryspin013: co? XD


new sup wii jest lepsze od tego nudnego nsmbu z prostego powodu - design poziomów jest po prostu lepszy (bo jest trudniej). nsmbu to generyczny platformer bez żadnych innowacji, który powinien zostać już dawno zapomniany. zdecydowanie najgorsza gra z serii "new".


@inrzynier: to samo czytałem o nsmb2 na 3dsa. A teraz to jedna z lepiej ocenianych gierek an 3ds-a xD

Ja mimo wszystko wolę wersję Wii U
to samo czytałem o nsmb2 na 3dsa


@Kryspin013: akurat nsmb2 dało mi mnóstwo zabawy, uważam ją za niedocenioną i zawsze w cieniu dużych części. długo ją omijałem przez recenzje a zdziwiłem się grubo po zagraniu.