Wpis z mikrobloga

@galek większość w Polsce? Europie? Azji? w Warszawie? skąd opinia że większość nie lubi? z instytutu danych z duXXy?

i jeżeli nawet większość nie lubi to co? to powód dla którego nie warto żyć? bo się szkoły nie lubi? musisz mieć strasznie ubogie życie jeżeli twoje życie jest niewarte chodzenia do szkoły

@kopawdupeswiniom o, to ten dzieciak z piwnicy który nie potrafi konstruktywnie rozmawiać i po 2 zdaniach obraża innych
@galek nie, szkoła której się nie lubi to może od 7? klasy, wcześniej się lubi szkole. a więc 7,8 klasa i 4 lata liceum. to łącznie 6 lat. nie mniej ja szkołę lubiłem, a nie lubiłem jedynie klasówek i wstawania. ale szkoła to też znajomi, przyjaźnie, pierwsze dziewczyny, pierwsze imprezy, beztroski czas młodości.

jak walisz w kołchozie 12 godzin to może i nie lubisz pracy. ale nie każdy tak ma. Mozesz pracować
@galek ale jaka większość? skąd te dane zapytam jeszcze raz. większość w Warszawie? mazowszu? Polsce? Europie? Afryce?

większość w konkretnym liceum może w Warszawie?

może dzieciaki na Białorusi nie Lubią chodzić do szkoły, ale ja nie mieszkam na Białorusi. może dzieciaki we wsi Wieś Duża też nie lubia, bo są słabi nauczyciele i zero perspektyw, ale są szkoły gdzie młodzież się bije aby dostać i marzy aby tam iść.

myślisz że ludzie
@galek: to tobie się tak wydaje. Sorki, ale środowisko, wzór, geny, wychowanie, rodzina etc. robią swoje i szansa że stworzyłam takiego zbolałego wszystkim człowieka, jakim jesteś ty, jest bardzo mała. Natomiast gdybyś to ty miał swoim potomkom coś przekazać, cierpiały by niemal na pewno, więc dobrze że nie zaistnieją.
@ciemnienie ty jesteś tak glupi czy tylko udajesz. To że dzieci wola mieć wolne i się bawić niż chodzić do szkoły to chyba oczywista sprawa.

chyba ze chcesz tu napisać że dzieci zamiast mieć wakacje wola siedzieć w szkolnych ławkach.

w pogoni za usprawiedliwieniem dzieciorobstwa napiszesz nawet największą brednie
@ciemnienie a to że dzieci ludzie są zmuszani do chodzenia do szkoły, wstawania rano, uczenia się bardzo często rzeczy których nie lubią, stresują się przed egzaminami/klasówkami oraz reakcja rodziców przez 20 lat to dlaciebie pryszcz.

wiesz jakie skutki zdrowotne ma długotrwały stres ? gadasz jak typowy booomer: Ja chodziłem do szkoły to i ty musisz bo takie życie..