Wpis z mikrobloga

@lambdalambdalambda Na towar potrzebujesz? Serio liczysz, że ktoś ci w sieci przeleje pieniądze? Idź lepiej pożycz od znajomego, sąsiada. Jeszcze zielonka z jednym wpisem. Gdyby to był ktoś z 10 letnim stażem to jeszcze byśmy mogli rozmawiać.
@berecik: Nie on pierwszy. Kolejny dodał wpis, zbiera na zrzutkę dla "chorego brata". Na 5tysiecy, ciekawe gdzie takie tanie operacje... I wez tu chciej komuś pomoc, jak oszukują jak się da.

A 5tysiecy zapewne dlatego, że zrzutka ma regulamin i nie można zbierać więcej ponad ta kwotę, na wyższe kwoty trzeba wysłać wyniki badań.
@berecik, brzozowskia.pl: To długa historia. Dodałbym ze swojego konta, ale dostałem bana za pastę o serwerowni na niemal 12 letnim koncie jak emigrowałem na hejto. Mniejsza, w każdym razie udało mi się załatwić trochę kasy. Jestem uczcimy i zawsze spłacam długi, myślałem, że trafię na kogoś równie uczciwego, kto rozumie, że są na świecie ludzie honorowi.

Pożyczanie obcym ludziom to zawsze ryzyko, ale jak ktoś nie wychodzi z założenia, że każdy