Wpis z mikrobloga

No przecież miało wyjść inaczej dzięki temu, że uruchomiono tramwaj przez ul. Dlugą. Tylko głupi mieszkańcy, wykopki, aktywiści mówili, że przecież przez zabranie jednej linii na Legnickiej będzie tragedia i dramat. No i mamy tragędię i dramat.

Ja czekam co się będzie działo jak na Nowy Dwór linię uruchomią. To wtedy dopiero się okaże jak wesoło jest :)

Link do artykułu:

#wroclaw
Darth_Gohan - No przecież miało wyjść inaczej dzięki temu, że uruchomiono tramwaj prz...

źródło: a

Pobierz
  • 7
@Iudex: Najpierw to niech oni otworzą linię na ND. Sporo jeszcze brakuje przecież (bo kretyni nie zgodzili się żeby za 100 k mieć zapasową krańcówkę w stronę Granicznej i tam już za chwilę puszczać Skody które mogłyby tam zawracać tak jak na Gaju).

Do tego tam i tak wąskim gardłem nie będzie Legnicka dla tramwaju na ND tylko Orląt Lwowskich, a właściwie Piłsudskiego. Starczy chwilę poobserwować ruch na Piłsudskiego i od
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Darth_Gohan: W godzinach szczytu ledwo się mieszczą? Przecież się mieszczą, to o co chodzi.
Pamiętam remont na grunwaldzkim 15 lat temu. Tramwaje zabrali wiadomo i jedyna linia w kierunku dworca to było 145/146 bez zwiększonego taktu więc autobusy były w 100% zapełnione już na wittigowie. Rok (dwa? półtora?) w szczycie chodziłem na gaj pieszo bo tak było szybciej ;)