Wpis z mikrobloga

320zł tyle kosztuje nowa f1 w przedsprzedaży.
Dodali 3 nowych kierowców, tor i malowania a kasują o 50% więcej niż np kosztowało rdr2 w dniu premiery które było tworzone latami ze świetną historią i niesamowitymi szczegółami. Ludzie nie kupujcie tego!! Chcecie aby potem gta 6 kosztowało 600zł? Bo jeżeli taki low effort będzie nagradzany to prędzej czy później tak się stanie, a tworzenie porządnych produkcji przestanie być opłacalne.
Powiem jak powinno być wg mnie, wiadomo że się nie wydarzy bo wszyscy lecą na hajs ale tak:

Rozpoczyna się nowa era f1 np. 2022 i kupujesz podstawkę, masz tam pełny sezon 2022 za powiedzmy 200zł a potem za rok będzie dlc 2023 z nowym torem, kierowcami itp. Za powiedzmy już 100zł. Wszystko będzie w jednej grze a jak ktos nie kupi 2022 a będzie chciał odrazu 2023 to też niech kupi cały sezon 2023 za 200zł. Jako dlc bedzie mogł kupić 2022 z kierowcami sprzed roku i innymi rzeczami ktorych nie ma. Chodzi o to aby wartosć tego co się kupiło zostawała na dłużej a nie 300zł co roku.
#f1
#gry
#f123
  • 15
@Artur_980: ja nie mam pojęcia kto to kupuje, wydaje mi się że w F1 grają ludzie którzy w ogóle nie znają innych simów. Patrząc po YT to jak ktoś streamuje F1 to zwykle nie gra w nich innego, taka zamknięta bańka. Kupiłem kiedyś F1 2020 za grosze na jakiejś promocji, pograłem trochę i w zasadzie tyle, bo i tak podobała mi się tam tylko jazda historycznymi bolidami, ale po co kupować
@Ponury_przegryw: skoro kosztuje 70$ to powinno byc ponizej 300 w pl. Znowu robią nas w #!$%@?. Inne kraje też sie mierzą z inflacją, kurs dolara spadł na przestrzeni miesięcy względem pln. Nie można wszystkiego tlumaczyć inflacją, to zwyczajnie spadek siły nabywczej pieniądza, jeżeli nie zgadza się po kursie to coś jest nie tak.
320zł tyle kosztuje nowa f1 w przedsprzedaży.


@Artur_980: no kto by się spodziewał takiej wyceny po EA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

JESTEM W SZOKU ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Artur_980: Ja kupiłem 22 za jakieś 50zeta na przecenie, bo inaczej się nie opłaca, a i tak pograłem jakieś 3 godziny. Gameplay jest do niczego, ani to gra pod kierownicę, ani pod pada, taki nijaki szit, Codesmasters już dawno powinni być zaorani jako studio. Ostatnią grę z dobrym gameplayem, jaką wydali, to był Dirt2, później jeszcze udało im się Dirt Rally, a cała reszta co wydają w ostatnich latach, to taki