Wpis z mikrobloga

Nie tak dawno fajnowykopki opluwały mnie za stwierdzenie, że trzeba być głąbem, by siedzieć 24/7/365 w temacie #ukraina i nie znać cyrylicy i twierdzili oni, że niemożliwym jest nauczyć się jej w max dzień w stopniu takim, by wiedzieć o czym mowa, a teraz wykopek @robertkk który nie odróżnia rosyjskiego (ani pisanego, ani mówionego) od ukraińskiego i który pyta o nazwisko Konaszenkowa wrzucając jego zdjęcie z napisanym z użyciem cyrylicy nazwiskiem na piersi oskarża mnie o brak wiedzy merytorycznej. Wygląda na to, że ktoś im głupszy, tym ma większe szanse by na tym tagu zostać swego rodzaju guru.
  • 23
@kochamcovid

Język ukraiński stosuje wg ciebie pismo godne określenia "wzorki dla debili"

A co po polsku nie rozumiesz? napisać ci to wzorkami dla debili?

wykopku o iq wkładki mięsnej do borsuka.

O jo joj, mocne słowa, jak na kogoś kto ma jakieś 1000 jak nie 1 000 000 razy większe szanse by tak skończyć.
A co po polsku nie rozumiesz? napisać ci to wzorkami dla debili?


@Little_Makak: Opanowanie wzorków dla debili dla takiego "tytana intelektu" jak ty to byłaby zbyt duża sztuka.

@Little_Makak Mocne słowa jak na fajnopisowca z koziej wólki, mi to akurat nie grozi, ponieważ żyje w cywilizowanym kraju niezagrożonym wojną.
@kochamcovid:

Opanowanie wzorków dla debili dla takiego "tytana intelektu" jak ty to byłaby zbyt duża sztuka

Całe szczęście nie jestem zainteresowany zgłębianiem stron edofilskich czy z nielegalną bronią i narkotykami. Bo chyba nic innego nie ma w tych znaczkach dla debili do przeczytania.

Mocne słowa jak na fajnopisowca z koziej wólki,

Nie fajnopisowca tylko GIGA PISOWCA, co czyni z Polski mocarstwo. Akurat mieszkam w najbardziej perspektywicznym regionie Polski, wygoogluj sobie gdzie
@kochamcovid: Ja tam nie współczuje ludziom takim jak ty. Co potrafią napisać 50 postów dziennie, w których występują ataki na Polskę i Ukrainę, często w myśl rosyjskiej propagandy. Ja takim ludziom życzę to samo co r0syjskim żołnierzom.