Wpis z mikrobloga

@peszek_leszek: Czy ja dobrze rozumiem, że mieliby je zwrócić ci podatnicy, którzy nie chcą być wkładka mięsna do borsuka, tak? Np tacy jak ja, co w Polsce zapłaciły na służbę zdrowia dziesiątki tysięcy, a nie skorzystałem z niej ani razu? A co do edukacji, to miałbym im oddać hajs, który oddali im moi rodzice w podatkach za wątpliwej jakości usługę?
@kochamcovid: Trzeba w porę wpisać się na anonimową listę tych, którzy będą pilnować takich jak ty, aby nie uciekli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeden z drugim cwany i mu się wydaję, że jest cwaniaczek i mu się uda uciec bez żadnych znajomości.

Przecież połowa dorosłych facetów, to jak wyłączysz internet, to nie będą wiedzieli, którędy do granicy.
@kochamcovid: Tobie to na szczęście nie grozi, ale już powołanym i wysłanym pod Bachmut jak najbardziej być możesz. Ponoć kolejna fala mobilizacji w Twoim kraju już w przygotowaniu. Wojenkomat we Władywostoku czy innym gówno-Omsku nie śpi. Tymczasem skup się na ograniczeniu spożycia alkoholu (jak połowa Twoich krajan pewnie żeś alkoholik), bo w okopie pod Bachmutem dostępu do alkoholu nie będzie.
@Rogovic: czyli należy zbanować i wywalić wszystkie kobiety z kraju?
@peszek_leszek
To niech wcześniej państwo zwróci mi wszystkie podatki które całe życie płaciłem na ten syf. Przecież z tej kasy jest finansowana Polska armia która rzekomo ma mnie bronić a nie siedziec na dupie i wysługiwać się zwykłymi obywatelami w razie wojny. Absurd. Btw różowa nie powinna się wypowiadać w temacie który jej nie dotyczy tylko dlatego że ma srom między