Wpis z mikrobloga

Ale gniję z ludzi co kupują mieszkania w dużych miastach bo tam "jest co robić". Płacicie gigantyczne pieniądze tylko przez to że nie potraficie sobie sami zagospodarować czasu i nie macie hobby. No bo co niby te duże miasta mają takiego wspaniałego do zaoferowania. Kino, teatr i knajpy? Ileż to razy w roku chodzicie do tego teatru albo kina? Jeszcze rozumiem jak ktoś jest uzależniony od alko i co drugi dzień chodzi na kluby się #!$%@?ć to wtedy rzeczywiście miasto to jedyna opcja ale mam tutaj na myśli normalnych ludzi a nie alkoholików.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #mieszkanie #warszawa #krakow
  • 77
dostane tyle ze spokojnie zrealizuje takie "marzenie" ;)


@borjaki: Nawet gdyby, to dalej racjonalizujesz swoje wybory, poprzez deprecjonowanie innych ścieżek życia.

moze byc stac na zycie w duzym miescie


@borjaki: Może też po prostu nie chcieć tam mieszkać, trzeba się nauczyć, że różni ludzie mają różne potrzeby, bez względu na sytuację finansową.

15 letni samochod jest zupelnie wystarczajacy


@borjaki: Dla wielu zapewne jest. Problem jest tylko wtedy, gdy to
@Viado: Znajomy wynajmu mieszkanie na wiekskiej za 5-6 tysiecy miesiecznie bo lubi miasto i rano pije kawke i zjada croissanty w piekarni pod blokiem, a mialby juz na ratę, do biura jeździ rowerem, bo ma blisko. Plus jest taki ze w duzym miescie zawsze jest robota, a w mniejszym to bywa różnie. Niech Ci w aucie nawali akumulator to juz jest problem z dojazdem. Mieszkanie w miescie to jest gigantyczna wygoda.
@bigos555: nie no jasne w ten sposob mozna wytlumaczyc wszystko. np lepsze sa dziurawe buty niz normalne bo sa bardziej przewiewne. albo ze 40m metrowe mieszkanie jest lepsze dla rodziny 4os niz 100m bo szybciej sie odkurza.
tylko widzisz to nie ja zalozylem temat w ktorym dyskutujemy :P
nie no jasne w ten sposob mozna wytlumaczyc wszystko


@borjaki: Nie rozumiem o co ci chodzi. Poza miastem żyją też majętni ludzie, mogący bez problemu spełnić "twoje marzenie", a jednak wybierają co innego. Racjonalizujesz tak samo.

np lepsze sa dziurawe buty niz normalne


@borjaki: Dla niektórych pewnie tak. Materializm i gromadzenie dóbr nie dla wszystkich jest istotą życia. To jest wybór pewnej ścieżki życiowej. Inaczej doszli byśmy do wniosku, że
@M4rcinS i to jest jedyna rozrywka na wsi. #!$%@?ć się.

wszędzie daleko, żadnych sklepów, żadnych rozrywek, do szkoły musiałem wstawać godzinę wcześniej bo było trzeba jakoś dojechać, a że autobus był o 6 rano to nie było innego wyboru.
20 lat cholernej męczarni, nawet do najbliższego klubu piłkarskiego miałem 12km i nie było jak dojeżdżać bo były 3 autobusy na krzyż na tygodniu, w sobotę to można było pomarzyć o takich luksusach.
Nie rozumiem o co ci chodzi. Poza miastem żyją też majętni ludzie, mogący bez problemu spełnić "twoje marzenie", a jednak wybierają co innego. Racjonalizujesz tak samo


@bigos555: owszem zyja ale ten watek jest nie o tym - op uwaza ze bez sensu jest kupowac drogie nieruchomoci w miescie skoro mozna tanio na zadupiu. Taki jest kontekst a nie chalupa za 5 mln vs mieszkanie za 1,5mln
To o czym Ty tu
Płacicie gigantyczne pieniądze tylko przez to że nie potraficie sobie sami zagospodarować czasu i nie macie hobby.


@Viado: A co jeśli moim hobby jest zarabianie pieniędzy i mnie stać?
op uwaza ze bez sensu jest kupowac drogie nieruchomoci w miescie skoro mozna tanio na zadupiu


@borjaki: Ale ja się zgadzam, że op racjonalizuje pewne wybory. Ale ty w odpowiedzi robisz dokładnie to samo.

Ty tu piszesz to domy kosztujace po kilka baniek w fajnych lokalizacjach


@borjaki: Naprawdę, nie każdy tego potrzebuje aby być spełnionym i usatysfakcjonowanym. Są ludzie którzy z premedytacją odchodzą od wypełniania życia dobrami i osiągają większą
@Viado: kolejny wykopek, który musi swoją biedę usprawiedliwić xD

Mieszkanie w centrum Warszawy po prostu brzmi lepiej niż mieszkanie w centrum Torunia. I możliwości też o wiele większe w każdym aspekcie, nie tylko rozrywkowym.
@Viado: mam takich znajomych. I oni mi mówią, że mogą na zdalnej podejść do jakiejś tam kawiarni i tam pracować xD to jest ich wytłumaczenie xD korki, hałas, nie ma gdzie zaparkować, ludzi w #!$%@? wszędzie i o każdej porze, ale „mjasto mordo”