Wpis z mikrobloga

@EjniaKK: Według prawa tak, dodatkowo skórka od banana rok się rozkłada. Ale na logikę to można wywalić, po tygodniu scirmnieje i się wysuszy. Dodatkowo skórki od banana mają dużo minerałów więc też dajesz nawóz. Ja osobiście wywalam xD
  • Odpowiedz
Jeśli oceniać takie jednorazowe wyrzucenie skórki to tak, to dobry nawóz, jak wyrzuciłeś to nic się nie stało. Jeśli jednak nie uznamy tego jako śmiecenia to można by wywieźć kilkanaście ton takich skórek do lasu i przecież nic złego nie zrobiliśmy, prawda?
  • Odpowiedz
@aarahon: gościu się zapytał o wyrzucenie skórki po bananie w lesie, a ty wyskakujesz z przykładem wywiezienia kilku ton.
Czy uważasz, że op pracuje w przetwórstwie owoców tropikalnych? Czy skąd pomysł o tysiącach kilogramów odpadów?
  • Odpowiedz
@rad_kop: gość zapytał się o śmiecenie. Odpowiedziałem że tak, to śmiecenie. To jest dla mnie proste. Napisałem że jednostkowo nie jest to szkodliwe i podałem przykład dlaczego mimo tego że nie jest to szkodliwe to mimo wszystko jest to prawnie zabronione. Prosto i możliwe jak najkrócej bez podnoszenia tego do skrajnych rozmiarów.
  • Odpowiedz