Wpis z mikrobloga

@alfaiomega1: Sam zaczynam powoli myśleć, że chooj będzie a nie ofensywa. Ruscy zaczęli im robić to samo co oni ruskim przez zimę, czyli walą po zapleczu odwlekają główne natarcie.

Rasputnica juz raczej nie jest wymówką. Myślę, że to co wyje&$ło ostatnio na Ukrainie po ruskich atakach to raczej nie było dwa razy uderzenie w magazyny starego paliwa do utylizacji. Bo można raz w to uwierzyć ale nikt mi nie powie, że
  • Odpowiedz
Myślę, że to co wyje&$ło ostatnio na Ukrainie po ruskich atakach to raczej nie było dwa razy uderzenie w magazyny starego paliwa do utylizacji. Bo można raz w to uwierzyć ale nikt mi nie powie, że ruscy mający deficyt rakiet walą sobie tak o po starym paliwie rakietowym dwa razy z rzędu


@Aquamen: Lachowski mówił u Zychowicza że ta ostatnia eksplozja w chmielnickim chyba, to nie było stare paliwo rakietowe
  • Odpowiedz
ale zachód dopiero się rozkręca i na produkcję wojenną gdzie ruscy przygotowali się od lat.


@Konigstiger44: zwiększenie produkcji do zakładanej zajmie miesiące jak nie lata, Ukraina nie ma tyle czasu, jak długo jeszcze można opierać funkcjonowanie całego państwa zagranicznej pomocy.
Wydaje mi się że ukrainska propaganda właśnie zjada swój ogon, stworzyli taki obraz wojny że teraz każdy oczekuje od nich że szybko rozprawią sie z rosjanami, tyle że sami o tym
  • Odpowiedz
@alfaiomega1:

Lachowski mówił u Zychowicza że ta ostatnia eksplozja w chmielnickim chyba, to nie było stare paliwo rakietowe


W sumie nie mam ostatnio nawet czasu nadrobić odcinków HR. Co mówił? Co to było?
  • Odpowiedz
@walenty-merkel: ty nawet nie wiesz na jakim kierunku będzie kontra typie o ile w ogóle będzie, w ukraińskim sztabie tylko parę osób ma takie informacje ale już fantazja pozwoliła ci pisać wymysły i domysły. Nawet mi szkoda z tobą dyskutować bo nie ma to większego sensu, łeb sprany.
  • Odpowiedz
@walenty-merkel:

nie KONTRofensywa, a ofensywa


Wiesz dlaczego nazywa się to wszędzie ukraińską kontrofensywą geniuszu? Bo to Ukraina została napadnięta i nie prowadzą ofensyw tylko działania by wyzwolić swoje ziemię, dlatego tak ważny jest przedrostek KONTR. Ofensywę prowadzi cały czas Rosja bo to ona napada na nie swoje ziemię.

Masz tyle samo wiedzy na temat wojny co IQ.
  • Odpowiedz