Wpis z mikrobloga

Znalazłem na swoim TV LG aplikacje podobną do siptv, iptvplayer.io korzysta ktoś może? Nie wyświetla mi się tam żadne epg a mam w opcjach zaznaczone by pokazywało. Może jakoś idzie wgrać tam epg? Tak samo mam Play listę do TV i drugą do VOD ale można mieć aktywna tylko jedna żeby np oglądać VOd muszę aktywować w ustawieniach tę właśnie playlistę
#iptv #siptv
  • 18
@AnonimowyPan: wątpie ze tam bedzie epg i jakies ogólnie wsparcie bo strona wygląda jak typowy scam. ogólnie na necie można znależć takie apki pod tzw. rebranding. wklejasz swoja nazwe i gotowe. Strone zrobisz i ludzie wysylaja kase. Zaisntaluj normalnie siptv a nie takie cos. Dodatkowo widzę domena została wykupiona pod koniec stycznia ; p
@AnonimowyPan: to znaczy ze nie wykupila usługi od smarters. moze to zrobic na ich stronie za podajze 120 dolców podeslij jej info bo ta apka jest skrojona jak w iptv jest vod. aha i usun zdjecia z postów bo nie powinno sie udosteoniac dns ; ]

napisala ci wczesniej ze bedzie dzialac bo smarters ogolnie jest za darmo ale na androida i tam jak wpiszesz te dane to bedzie dzialac ale