Wpis z mikrobloga

#rower witam, szukam uchwytu na rower na dach, mam juz na oku belki i pytanie co na nie zamontowac, zeby nie zgubic rowerow pod drodze :D wiem, ze thule jest topowym producentem takich rzeczy, ale cenowo raczej za wysoko jak dla mnie. no chyba, ze nic innego sie nie nadaje. bede potrzebowal 3 uchwytow.
  • 8
@tomszczyk: też mam Aguri za przedni widelec i bez problemów zrobiłem juz z 3k km z rowerami na dachu. Stabilnie sie trzymaja. Jedyne co to homologacje maja do 120km/h i tyle z nimi smigam max.
@Hipodups: kolega mi tez polecal te na przedni widelec, ale nie do konca kumam ta idee. Zeby wyjac kolo to musze spuscic powietrze, no i te kolo trzeba gdzies wrzucic, co przy 3 robi troche gratow
@AlteredState: na belki dachowe sie montuje o profilu T - plug&play.
@tomszczyk no spoko jest w szosie, zdejmuejsz koło nic CI karbonu na zarmę nie sciska i obja - trzyma bardzo sztywno. A koło faktycznie trzeba albo do bagażnika, albo jest wersja uchwytu z uchwytem na przednie koło na dach. I wieziesz w tedy rower za widelec, a koło gdzieś przymocowane na dachu do uchwytu i chyba korby.