Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, 28 marca kupiłem telefon w #mediamarkt za pomocą #letyshops ale korzystając z prawa do zwrotu, zwróciłem go 5 kwietnia do sklepu stacjonarnego no i tak sobie czekałem dwa tygodnie, żadnej odpowiedzi, żadnych pieniędzy więc zadzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi, że rzeczywiście bardzo podejrzane, że nadal nie mam zwrotu na swoim koncie i oni wyślą ponaglenie do sklepu w którym dokonywałem zwrotu.. kolejny tydzień, nadal brak pieniędzy więc zadzwoniłem po raz kolejny na infolinię i ponownie przeprosili i obiecali, że już wysyłają i teraz uważajcie, bo pieniędzy oczywiście nie dostałem, więc dzwonię dziś kolejny raz, oni mówią, że przelew został wykonany już dawno temu do mnie, sprawdzaliśmy numer rachunku czy prawidłowy itp. i czekam na potwierdzenie przelewu z ich strony który mają mi wysłać i teraz uważajcie, bo wchodzę sobie 15 minut temu na letyshop i widzę, że cwshback za ten telefon został mi przyznany xD i się kuźwa pytam jakim cudem skoro po 5 dniach telefon oddałem, a to sklep decyduje z tego co wiem, czy można go już wypłacić jeśli uznają, że zakup został sfinalizowany (czytaj po terminie do zwrotu itp) więc czy to możliwe, że ktoś w Mediamarkt dał dupy i teraz ten cashback blokuje mi w jakiś sposób zwrot pieniędzy na konto? przypomnę, że to nie moja wina, bo sklep zwlekał z zabraniem się w ogóle do sprawy i musiałem prze konsultantów wysłać jaśnie Panom ponaglenia xD co ja mam teraz zrobić?

#cashback #afera
  • 2