Wpis z mikrobloga

Dobra, bo już #!$%@? dostaję - jak się kupuje górskie buty, to one są zawsze niewygodne w sklepie? I są niesymetryczne, tak? Czasami lewa stopa gdzieś ucieka, czasami prawą łydkę coś ociera? Dopiero to trzeba rozchodzić i będzie git? Nie martwić się otarciami i odciskami, bo ich nie będzie?

Gdzie na #slask znajdę sklep z dużym wyborem takich butów? Najlepiej jakieś klasyczne gówno bez udziwnień.
#sport #gory #pytaniedoeksperta
  • 5
@Ranger daruj sobie sklep. Jeśli masz więcej gotówki to zamów od razu do domu kilka modeli w kilku potencjalnie trafnych rozmiarach (wiem że to może być drogie na start) i testuj w domu. Załóż. Posiedź w nich trochę. Może na jakieś schody idź żeby sprawdzić czy palce ci nie wyjeżdżają za bardzo w czubki.
w sklepie to jest gówno a nie przymierzanie. Szczególnie butów które są relatywnie drogie a będziesz w nich
@Ranger Rozchodzisz i będzie git. Moja poprzednia para (teraz do chodzenia po podwórku) pasuje jak papcie.
Co do otarć to nie bądź taki pewny - zabierz w kieszeń jakieś plasterki.
8a


@Trauma_Teddy: byłem wczoraj w Gliwicach - połowa butów to jakieś dla himalaistów, które wyglądają jak narciarskie, a reszta wyboru wcale nie lepsza niż w markecie sportowym :/

Przymierzyłem jedne, które wydawały się ok (pomimo tego, że były brzydkie jak cholera), ale same shit - lewa wkładka jakaś krzywa, a prawy but mnie ocierał gdzieś po łydce).