Wpis z mikrobloga

@gejuszmapkt: Nie, ale w takiej skali w jakiej do nas napływają, to za jakiś czas mogę mieć z kilkanaście albo i dziesiąt osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to już sporo i można próbować dogadywać się z innymi ugrupowaniami co przepychamy, a co nie.
@daeun: Ukraińcy przyjeżdżają do Polski co najmniej od 2013 roku jakiś specjalnych gett dalej nie widać. Kolejna mentalność kalego jak Polak w Niemczech chce mieć posłów w budestagu to awatura. Jak na Litwie są Polscy i zgrozo wygrywają nawet wybory lokalne to gitarka. To samo dzieje się na Ukrainie wielu Polków startuje z różnych ugrupowań(widziałem nawet Polaka startującego ze swobody) zwałszcza w wyborach samorządowych. To je dobre. Jakiś przedstawiciel mniejszości Ukraińskiej
@daeun: dokładnie i z tego właśnie powodu mam wielu ukraińskich znajomych i dodatkowo par mieszanych, a o tym, że są Ukraińcami świadczy zazwyczaj nazwisko a w przypadku kobiet czasem imię.
@uncles: no i prawidłowo, skoro ich tu mieszka ponad milion to powinni mieć jakąś reprezentacje w parlamencie, nie rozumiem w czym problem xD rozumiesz chyba, że naród i Panśtwo to nie to samo i istnieją Państwa wielonarodowe, a nawet większość taka jest.