Wpis z mikrobloga

Jarek to jest jednak potężny gość, albo ciągnie go jakaś siła determinacji, w tym roku miał zaledwie 200km na stravie, nie przygotowywał się wcześniej do tego wyjazdu, można powiedzieć że ruszył z marszu i postanowił zrobić 1800km (dla tych co nie wiedzą pasha jedzie do Paryża by kibicować Polakom na Turnieju w CS:GO) a jednak daje radę, chyba już 3 czy 4 dzień z rzędu robi po 300km/dzień.
#rower #csgo #pasha
Nehro - Jarek to jest jednak potężny gość, albo ciągnie go jakaś siła determinacji, w...

źródło: Screenshot_5

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@HHokuss: Ale pierwszego dnia gdzie zrobił ponad 300 to już nie pokażesz bo nie pasuje do twojej narracji hejterze ehh..
Ok ten wczorajszy dzień zapomniałem bo po odpadnięciu 9NINE z Turnieju Pasha musiał przemyśleć czy jedzie dalej czy nie, trochę go ta porażka podłamała i zrobił przerwę.Tak czy siak ma już za soba jakieś 900km.
  • Odpowiedz
@Nehro: napisałes ze 3 lub 4 dzien jedzie po 300km. Naprawde jestes ograniczony umysłowo. Zsumowałem i wychodzi srednio po 179km. Troche brakuje do tych 300km na dzien. Za soba ma 717km. Chciales byc fajny ale ci nie wyszło. Jak masz pisac bzdury to lepiej nie pisz nic.
  • Odpowiedz
  • 5
@HHokuss: Ok przepraszam Panie "Expercie z wykopu" w takim razie 1 dzień zrobił 322km i dziś zrobił 298km... Co nadal nie zmienia nic i Jaro jest gość.
  • Odpowiedz
@Nehro: ale gosc bo jedzie rowerem? Oczywiscie jako wyprawa fajana przygoda. Jako wyzwanie sportowe nic nadzwyczajnego dla kogos kto jezdzi troche na rowerze szosowym czy gravelowym.
  • Odpowiedz
  • 49
@HHokuss: Gość bo postawił sobie własny cel który realizuje btw. przejrzałem twój profil i nie będę kontynuował tej dyskusji bo jesteś zwykyłm trollem którego boli d--a że ktoś coś w życiu robi i doszukujesz się teorii spiskowych w stylu że Pasha robi sobie tylko relacje na insta po czym wsiada w samochód i jedzie dalej XD
  • Odpowiedz
@Nehro: Napisałem to przed wyprawa ze tak moze to zrobic. Druga kwestia a kim jest jarek ze to co napisze to ma byc prawda? Juz pokazał jak to wiele lat trenował mma i dostał szybki w------l od dubiela, pokazał tez ja s--------ł na skuterze walac w lusterko kierowcy, człowiek ktory jak zaczynał przygode z siłownia czyli z 17 lat temu zaczynał od sterydów dla bydła które potocznie nazywały sie pascha
  • Odpowiedz
@w00nski: Założę się, ze jest gruby, siedzi przed komputerem całymi dniami i paluchami usranymi serowymi czitosami klepie te swoje mądrości xD
  • Odpowiedz