Wpis z mikrobloga

Organizuje urodzinowy wypad do #warszawa dla pary

Nie byłem już długo w wawie, więc praktycznie wszystkie opcje dostępne. Niestety termin blisko, bo ten weekend.

Prosiłbym bardzo o polecenie jakiejś knajpy dobrej, całkiem eleganckiej, ale takiej do której nie trzeba przyjść w garniturze i też takiej nie kosztującej milionów monet, będziemy autem, więc nie musi być w ścisłym centrum. Wiem że nie da się dobrze i niedrogo, więc niech będzie dobrze i względnie przystepnie.

Do tego przydałaby się jeszcze jakas urodzinowa "atrakcja". Na teatr czy coś takiego chyba trochę za późno, ale może coś innego ciekawego się znajdzie? Wszystkie tematy dozwolone. Słyszałem o wystawie COSMOS, ale nie wiem, może coś lepszego się znajdzie.
  • 8
@PanLodowegoOgrodu: jak chcesz jakieś atrakcje to obczaj sobie może Zagrywki obok palmy. Z restauracji nic konkretnie nie polecę ale obczaj sobie może Fabrykę Norblina ewentualnie taniej może na Pradze w Koneserze.
@PanLodowegoOgrodu: wpisujesz w Google maps "jedzenie Warszawa" i szukasz knajpy po zdjęciach i ocenach. Co tu polecać?
W Warszawie to nawet do Amaro nie chodziło się w garniaku.
Ceny w zdecydowanej większości knajp w Warszawie, na dobrym poziomie, nie odbiegają od miast wojewódzkich. Tylko standard i jakość żarcia jest lepsza, ze względu na większą konkurencję.
@PanLodowegoOgrodu: łap zestawienie fajnych knajp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warszawa Wschodnia, Soul Kitchen, Nobu, Biały Kamień sushi, Ale Wino, Różana, N31, Nolita, Belvedere, Epoka, Opasły Tom, Dyspensa, Signature, Pod Gigantami, Rest.Baczewskich, Bez Tytułu, Bez Gwiazdek, Dyletanci