Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam super zwiazek ale zawsze ciagnelo mnie do toksycznych dziewczyn z problemami. Niestety przeklada sie to u mnie na zycie lozkowe czyli caly czas mysle o laskach ktore robilem i byly dla mnie czyms wiecej. Seks z takimi wampirami emocjonalnymi jest jak narkotyk. Ktos wie jak to leczyc? W normalnym zwiazku z super dziewczyna czuje sie jak z kumplem i mam moralniaka, ze nie umiem w zdrowe relacje.
#zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: No byłem z takim wampirem długo, atrakcyjna, w łóżku wszystko było idealnie, nic nie trzeba mówić, wszystko płynie, każdy ma koniec synchronicznie, no bajka. Raczej tego nie da się leczyć tylko trzeba zrozumieć że dobry związek na lata to przyjaźń, zaufanie, sex jest tylko dodatkiem i w zdrowej relacji nigdy nie będzie tej chemii z kosmosu po kolejnym dymie, jak już myślisz że wszystko stracone a tu nagle znowu "kocha".
@mirko_anonim: znam to uczucie stary, przy boku masz idealnego, kochającego różowego a myślisz o tym jak to byś wyruchał jakiegoś wampira która nadaje się tylko i wyłącznie do zeszmacenia na raz. Mi pomaga ale no niestety tylko zdawkowo, rachunek zysków i strat, taki kochający rozowy zawsze wygra. Co nie zmienia faktu że jak sobie przypomnę o tych wampirach i rzeczach z nimi to ehhh, łezka w oku i krew odpływa z
@Ciemny009: a nie przyszlo ci do głowy że ten wampir też kocha ale na swój sposób, weź już nie rób sobie jakichś jaj że kłoda to od razu kocha a dobra w łóżku to już zlo najgorsze
Dobre w łóżku są laski zaburzone i nie znaczy że one nie kochają, kochają tylko mocno skrzywiona miłością bo są nie pewne
@Linnior88: tłumaczenie że te laski nie kochają ( "nie kochały mnie" ) ułatwiają facetowi zapomnieć o niej i iść dalej, faktycznie takie zaburzone mogą nawet kochać najmocniej na świecie tylko noooo trzaski :D opowiedz mi o swoich powalonych akcjach! :3