Wpis z mikrobloga

No i po dwóch tygodniach L4, powróciło się do gówno-pracy, do irytujących i wnerwiających ludzi, do obiektu pełnego przykrych wspomnień, co nie powiem, miłe czasem się zdarzały... Ale miło spędziłem czas na wolnym: Częste spacery, muzyka w uszach jak i w tle w domu, rozwijanie swoich pasji... Nawet była sytuacja gdzie jadąc pewne miejsce, na moim przystanku stała ładna dziewczyna, niestety los pokarał ją niepełnosprawnością... Mianowicie była niewidoma... Było mi jej szkoda. Spytałem się z grzeczności na jaki czeka autobus, o dziwo czekała na ten sam, pomogłem jej wsiąść, a gdy był jej przystanek, pomogłem jej wysiąść i życzyłem jej miłego dnia... W takich momentach na prawdę miło człowiekowi robi się na sercu! Zwłaszcza jak u takiej osoby widzi się uśmiech na twarzy! ()
A tak to teraz człowiek siedzi w robocie i mu smutno, bo chętnie miałby cały czas wolne...
Trzymajcie się ziomeczki!

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #pomagam #pomaganie
  • 22
na moim przystanku stała ładna dziewczyna, niestety los pokarał ją niepełnosprawnością... Mianowicie była niewidoma... Było mi jej szkoda. Spytałem się z grzeczności na jaki czeka autobus, o dziwo czekała na ten sam, pomogłem jej wsiąść, a gdy był jej przystanek, pomogłem jej wysiąść i życzyłem jej miłego dnia...


@Akinori456: spermiarz
powróciło się do gówno-pracy, do irytujących i wnerwiających ludzi, do obiektu pełnego przykrych wspomnień


@Akinori456: Normalne osoby mają takie problemy, to co mają powiedzieć osoby z zaburzeniami, z #!$%@?ą osobowością, bez pieniędzy, nic tylko lina...
  • 0
@JacobJoiKo No właśnie, tylko pomogłem... A spostrzegłem że jest ładna, bo zauważyłem, iż zgrabną miała pupę XD... Dopiero potem zauważyłem że jest o lasce... I zrobilo mi się jej szkoda...

@michal1498 Dziękówa ziomeczku ()
@matejss: no wcale nie jest, ani trochę, w ogóle

A spostrzegłem że jest ładna, bo zauważyłem, iż zgrabną miała pupę XD... Dopiero potem zauważyłem że jest o lasce... I zrobilo mi się jej szkoda...