Wpis z mikrobloga

@podjad3k: @Trao4 Dzieci!! Żebyście mogli mi ubliżyć tak żebym sie zesrał tak jak wy to musielibyście sie wspiąć na wyrzyny intelektu ( ͡ ͜ʖ ͡) To jest coś co wam brakuje i nigdy sie nie pojawi (ʘʘ)
to mogę stracić cierpliwosc, bo palaczy nienawidzę. Najwyżej sobie palce połamię na jego ryju.


@ameneos: uuuu kolejny... ilu już straciło życie, bo się na ciebie krzywo spojrzeli?
@StaszekGGG najlepsze, że z definicji mają #!$%@? wydolność. Taki palacz to żaden przeciwnik.

@podjad3k hamuję sie, żeby nie skończyć w kryminale. Ale w końcu moge nie wytrzymać z tego czy innego powodu. Zwłaszcza gdzieś w terenie bez kamer.
@podjad3k: Ty sraczki to dopiero dostaniesz mój ty internetowy gimbo napinaczu jak wyjdziesz do świata realnego i zamarzy ci sie być napinaczem i mtrafisz na zle miejsce i czas to wtedy będziesz miał pobudke ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ) A do tego czasu napinaj sie dalej ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ( )
@depcioo: A jeździ Pan autem?
Jeśli tak to proszę sobie skierować rurę wydechową do środka samochodu, bo narusza Pan mój komfort. Nie każdy ma ochotę wdychać obrzydliwe spaliny powodujące smród w całym mieście.

Pozdrawiam