Wpis z mikrobloga

@Hissis: Jeżeli zasmardzasz moją strefe komfortu znaczy że mnie atakujesz więc ja mam prawo zwrócić ci uwage a jeżeli odpali ci sie tryb Kim ty #!$%@? jesteś to automatycznie załcza mi sie tryb no to teraz jest zabawa która skończy sie twoim płaczem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ( ) Więc możesz odejść na bok żeby nie #!$%@?ć z fartem
@depcioo: ja nie stoję na żadnych przystankach mordo, bo ja komunikacją miejską się nie przemieszczam, jedynie czasami przechodzę z odpalonym szlugiem przez jakieś przystanki i jeszcze nikt mi nigdy nawet uwagi nie zwrócił, że coś mu nie pasuje
kiedyś jak jeszcze byłem młody i biedny więc korzystałem z tego typu komunikacji to zawsze od ludzi w autobusie/tramwaju też śmierdziało, ale to ze względów na higienę osobistą a raczej jej brak.
z
@podjad3k: Wiesz tacy ludzie jak ty myślą że mogą wszystko i nikt im nic nie powie ( ͡ ͜ʖ ͡) aż do czasu jak przychodzi sprawdzian i tacy jak ty zawsze dostają w psyk i później nie rozumieja dlaczego
@StaszekGGG: no tak groźnie bardzo napisałeś do mnie przez internet, że byś się pobawił ze mną i bym potem płakał, no przyznam szczerze, że taki lęk to we mnie wzbudziło i autorytet do Twojej osoby, że ja nie będę nawet polemizował w tym temacie, bo jeszcze Cię urażę w jakiś sposób i po prostu mnie pobijesz brutalnie gdzieś w ciemnej uliczce, albo mi do domu z drzwiami wpadniesz, wolę nie ryzykować
@Hissis: Kolego ty sie nie bój ty rób dalej co robisz i zobaczsz ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A ja ci powiedziałem co by sie z toba stało jak by taka sytuacja wynikła ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja cie nie strasz ale ty jesteś za głupi żeby to zrozumieć bo nie pisał byś takich farmazonów ( ) Zapamietaj
@podjad3k: Stwierdzam fakt ( ) Głupki takie jak ty zawsze ale to zawsze tacy są do czasu aż ich coś spotyka () To sie nazywa życie a ty masz może 15 lat i życie cie jeszcze zaskoczy apóźniej będzie płacz
Stwierdzam fakt ( ) Głupki takie jak ty zawsze ale to zawsze tacy są do czasu aż ich coś spotyka () To sie nazywa życie a ty masz może 15 lat i życie cie jeszcze zaskoczy apóźniej będzie płacz


@StaszekGGG: i kolejna projekcja, pewnie dumien jesteś z siebie co? Coś jeszcze o mnie napiszesz? Co dziś na śniadanie jadłem?
@StaszekGGG: a no widzisz, a ja myślałem, że mnie straszysz i spanikowałem już mocno, faktycznie jestem debilem widocznie, że tego nie skumałem. Zapiszę sobie tą Twoją sentecję o głupich grach do notesiku takiego co mam na złote myśli właśnie, żeby nawet jak zapomnę, to wezmę notesik, przeczytam, i sobie przypomnę o co to chodzi, fajnie, że mnie wspierasz i dajesz dobre rady, jesteś wpaniałym człowiekiem, super.
Gdybym miał siostrę to byś