Wpis z mikrobloga

Czemu poziom trudności w botw w master quest jest taki #!$%@?? xD

Jak mnie to irytuje, że podstawka w zasadzie nie sprawia żadnego wyzwania a master quest w zasadzie nie tyle jest wyzwaniem co jest irytująco-#!$%@?ący i tak zrobiony na kolanie, że szkoda gadać.

Już mogli chociaż dać możliwość wyłączenia regeneracji przeciwników bo na początku gry przeciwnicy szybciej się regenerują niż zadaje się im obrażenia xD

Albo mogli by dodać opcjonalny wyższy poziom trudności niezależny od master mode.

#zeldabotw #zelda #gry #botw #nintendo #nintendoswitch
Kryspin013 - Czemu poziom trudności w botw w master quest jest taki #!$%@?? xD

Jak m...
  • 9
Rozmowa z @Kryspin013


-witam ty zawsze narzekasz na botw, kiedy będziesz pozytywny?

-witam chyba nigdy


@piotrveyner: to prawda xD Lubię trudne gry, problem mam taki, że poziom trudności w botw po pierwszych 5h praktycznie nie istnieje :/

@Kryspin013: odpaliłes tryb dla spocencow i się dziwisz, że jest #!$%@? <wzrusza ramionami>


@Czadecki: ola boga, "narzeka że gra nie daje wyzwania"
@Kryspin013: dla mnie dlc było super, a grę uwielbiam. Daj znać na pw jak pdbierasz totk. Pograłem parę godzin i może Ci bardziej podchodzic


@piotrveyner: chce najpierw się pomęczyć i przejść botw bo jak zacznę totk to do botw już nigdy nie wrócę.

Smutniejsze jest natomiast dla mnie to, że w totk z wrażeń ludzi dowiedziałem się, że nadal nie ma dungeonów w klasycznym wydaniu tylko są jakieś 2 minutowe
@Kryspin013: najgłupsze jest na ostatnim poziomie. Ostatni etap to Lynel a Ty praktycznie nie masz broni. Mało tego, po Lynelu jest znowu Lynel + jakieś inne mobki xD


@yeloneck: taki offtop trochę ale lynele to nieironicznie moja ulubiona część gry. Są trudniejsi niż bossowie i dały mi największy fun w tej grze xD