Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że nie warto robić samemu wykończenia mieszkania od stanu deweloperskiego. Zrobiłem wszystko sam i teraz kłują mnie w oczy niektóre niedoróbki. Naoglądałem się pięknych zdjęć w internecie jak to ludzie wykańczają mieszkania i denerwuje mnie każda skaza, czy to na ścianie, czy na meblach. Inni w necie mają to wszystko super wykończone, na zdjęciach żadnej ryski na ścianie, farba idealnie położona a ja co mam? gówno takie bylejakie.

Zaczyna mnie to wszystko wkurzać, mogłem wydać te 30k na ekipy i nie miałbym problemu bo by idealnie wszystko zrobili. Nie miałbym też do siebie pretensji, że coś źle wyszło bo nie ja robiłem.

#remontujzwykopem #mieszkanie #remont #gorzkiezale #mieszkaniedeweloperskie
  • 10
@CalibraTeam: pomysł sobie jak bardzo byś był wk. Zdenerwowany, gdybyś zapłacił fachowcom, a i tak by bylo zwalone.
Z drugiej strony nabrałeś doświadczenia i kolejne mieszkanie wiesz jak wykończyć, żeby nie było wtopy, albo gdzie fachmanow docisnąć kolanem i błędy wypunktować
@CalibraTeam: Moje pierwsze mieszkanie remontowałam z ojcem. Zajęłam się kładzeniem gładzi i później ścieraniem- miałam pełno gór i dolin :D Ale za to panele ułożyłam super, co w sumie nie było żadnym wyczynem... Ale te ściany tak mnie kłuły w oczy, że po 6 latach zdecydowałam się na większy remont, już przez ekipę i nie żałuję :)