Wpis z mikrobloga

@Patryk4 Od ponad roku tak robię bo nie mam ubezpieczenia, 40zl za receptę i mam zapas na 3 miesiące, na erecept nawet nie musisz nic pisać, tylko wypełniasz ankietę, płacisz blikiem i receptę masz do godziny.
@DoudouPetit: sklep, podróż autem bardzo daleko, też mi minęło. Jeszcze tylko mam nadzieję, że lęki przed pracą też się uda zwalczyć. Ja biorę escitalopram od marca. Kiedyś brałem paroxinor przez 5 lat, potem 2 lata przerwy i lęki wróciły.
@Patryk4: brałem escitalopram 6 miesięcy, po 4+ miesiącach wszystkie lęki wróciły, a wcześniej nie było jakoś super. Trudności z zasypianiem, pobudka w nocy, szybkie bicie serca, nadczynność tarczycy etc. Za dużo skutków ubocznych przez cały czas, a korzyści minimalne.
@piechock12: 20 mg raz dziennie. Brałem 5 lat, szybko przytyłem 30kg, potem już nawet jak teraz nie biorę to nie mogę zrzucić tyle samo co przytyłem, ale waga idzie w dół. Pomógł sporo, skończyłem dzięki niemu studia i robiłem rzeczy przed którymi wcześniej blokował mnie lęk (wyjazdy itp.). Po 2 latach od ostatniej tabletki lęki wróciły.