Wpis z mikrobloga

#przegryw chłop się odważył uderzyc do laski z kołchozu i zapytać czy by nie poszła ze mną na pifo. I się zgodziła ale okazało się że przyjdzie ze swoimi znajomymi + swoim chłopem (o którym nie wiedziałem że se ma) i do tego powiedziała że może na godzinkę wyjdzie i że wszyscy bezalkoholowe piwo piją xdddd no #!$%@? od roku ponad z nikim nie gadałem, w końcu jak sie spotkam to najprawdopodobniej ani słowa z nikim nie zamienię bo nikogo nie będę znał a do tego huop myślał że zarwał laskę a conajwyzej na nią sobie popatrzy i na innych normików. Mam nadzieję chociaż że nikt mnie tam chociaż nie będzie disował.
  • 26
@DFWAFDS: nie no, tak serio to bardzo fajnie. Będziesz miał okazję trochę się posocjalizować z ludźmi, może parę słów uda się zamienić, ponarzekać na Anetkę z pracy co jej zawsze zimno i tak dalej.
Może następnym razem twoja koleżanka z pracy zaprosi swoją wolną koleżankę, kto wie.

Zrobiłeś świetną rzecz, teraz trzeba trochę wyjść ze strefy komfortu i małymi kroczkami wyleziesz z piwnicy. Trzymam kciuki
@DFWAFDS: a tam, nie musisz przecież tworzyć tematów od samego początku. Można się spotkać parę razy, wywąchać to grono znajomych. Jak kliknie to się tematy organicznie pojawią. A jak są to nietoksyczni, empatyczni ludzie, to sami będą zagadywać żeby ta cichsza osoba czasem włączyła się do dyskusji.

Przebywanie wśród ludzi to umiejętność jak każda inna i trzeba się jej po prostu nauczyć. Sam przez większość życia byłem odludkiem i nadal zwykle
@DFWAFDS: zajebiście - dzięki temu wyjściu możesz poznać ludzi, ba, skoro się zgodziła, to pewnie ma jakąś samotną koleżankę () jeśli tak jest i jej o Tobie coś wspominała, to masz bzikanko na 100%
ale okazało się że przyjdzie ze swoimi znajomymi + swoim chłopem


@DFWAFDS: To grzecznie odwołaj całą imprezę. Powiedz, że chciałeś się spotkać tylko z nią. Zaakcentowanie swoich intencji to pierwszy krok, żeby wyjść z przegrywu.
Bo ona tam przyprowadzi grubą koleżankę, która na ciebie poleci i skończysz jak w tym memie, że jutro bierzecie ślub, bo nie chcesz jej przykrości robić xD
swoim chłopem (o którym nie wiedziałem że se ma)


@DFWAFDS: One Z A W S Z E mają chłopaka, męża, kochanka itp. Zawsze. To zakładasz apriorycznie - nie ma w ogóle czegoś takiego jak podobająca się tobie dziewczyna bez partnera. Jeżeli chcesz mieć dziewczynę to musisz komuś ją odbić. No chyba, że ona chodzi jeszcze do podstawówki, to wtedy możesz załapać się jako pierwsze ogniwo owego łańcuszka fagasów.