Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uprawiam seks z dziewczyną, która ma non stop pokerface w łóżku i jest to pierwsza dziewczyna, z którą się dziwnie czuje współżyjąc mimo, że jest bardzo atrakcyjna. Nie wiem czy w ogóle dostaje orgazmu, czy jej się jakaś pozycja podoba czy kończyć czy nie. Z poprzednimi dziewczynami nie miałem problemu pogadać o naszych upodobaniach, co nam się podoba nawet w trakcie seksu. Byliśmy mega otwarci i na luzie. A tutaj sam nie wiem jak do tego podejść. Ona niechętnie kwapi się do gadania o tym. Mam wrażenie, że traktuje to jako obowiązek w związku, żeby chłopu było dobrze. Pali zioło, bierze mke od czasu do czasu na imprezach (1 na miesiąc). Może seks ją w ogóle nie jara? Ja 28 lat, ona 25.
Nigdy nie miałem do czynienia z ludźmi biorącymi narko.

#seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mdma #narkotykizawszespoko #marihuana



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: Jak w tej strefie nie pasujecie do siebie i się nie polepsza, to spróbuj pogadać jak ci bardzo zależy, ale najlepiej daj sobie spokój, bo się zasiedzisz, jej zrobisz nadzieję na jakiś większy związek, a później i tak się rozpadnie, bo będzie w tobie narastać frustracja. Seks zamiast cementować związek, to będzie was dzielił.