Wpis z mikrobloga

Parkował ktoś na parkingu P7 (interparking) przy lotnisku? Przy opłaceniu parkingu z góry przez internet dostałem od nich tylko kod QR i na niego wjechałem, nie pobrałem przy wjeździe żadnego biletu. Czy ten kod QR wystarczy mi żeby też później wyjechać czy mam kombinować z jakimś duplikatem bilecika?
#gdansk #trojmiasto
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@IceBeast IMHO wystarczy zeskanować kod QR z rezerwacji. Dziś w nocy wracam do GDN, żadnego bileciku przy wjeździe nie brałem, jeśli będę miał problem z wyjazdem to dam znać ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@msgdn: teoretycznie też tak myślałem, ale nie wiem czy przy wjeździe nie było jakiejś kartki żeby i tak pobrać bilet, zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°) będę wdzięczny jak dasz znać, jak nie to i tak jutro się przypomnę
  • Odpowiedz
  • 1
@IceBeast nie pamiętam czy nie brałem 6 ale skanowalo się przy wyjeździe to co na wjeździe, jeśli jesteś o czasie. Jeśli nie to są automaty do opłaty tego co przekroczyło.
  • Odpowiedz
  • 1
@IceBeast: jasne, przypomnij się gdybym zapomniał to dam znać. Wjeżdżałem na P6 i faktycznie po zeskanowaniu QR podczas wjazdu był napis na automacie 'Pobierz bilet', ale żadnego bileciku do pobrania nie było.
  • Odpowiedz
@IceBeast: każdy parking działa tak samo, nie dają już biletów. Na pewno zadziała ponowne zeskanowanie kodu QR, a w sumie nie wiem czy czasami nie wypuszcza po zeskanowaniu tablicy rejestracyjnej.
  • Odpowiedz