Wpis z mikrobloga

@Pozytywny_gosc: z jednej strony ma trochę racji bo stoickie podejście ułatwia życie, Marek Aureliusz by się ucieszył, ale trzeba pamiętać o tym, ze jak jesteś brzydki i niski to nie powinieneś łazić po imprezach, bo to strata czasu, chyba że się odbywa w całkowitych ciemnościach a kobiety są nadźgane, wtedy po 300 próbach może się udać xd
ogólnie to ten kołcz niech #!$%@? jak cała reszta
Dzięki tym redpillowym regułkom stałem się manletem yebaką i obracam 5 lasek modelek w klubach tygodniowo


@Pozytywny_gosc: To tak nie działa. Jak chcesz być #!$%@?ą to musisz się wspiąć na szczyt hierarchii społecznej.
@Pozytywny_gosc: To nie ja. Ale gość w miarę dobrze gada. Co jak co, ale blackpillowcom pewność siebie na pewno by się przydała.

PS. Jakby co, to nie są redpillowe pigułki tylko klasyczne PUA ale na pewno w jakiś sposób było to warte uwagi.
@Oskar_STS: I tak i nie ale to skomplikowany temat. Najlepiej będzie podsumować przyznając racje, że im więcej czasu na coś poświęcisz i będziesz się starał być w czymś lepszy, tym lepszy z czasem się staniesz. Pytanie czy warto poświęcać czas by być lepszym w podrywaniu lasek jeśli docelowo chcesz mieć jedną partnerkę. Ja uznałem, że nie ale jak ktoś ma inne priorytety, cele życiowe to niech się bawi ( ͡º
@Pozytywny_gosc: podobają mi się wstawki z tego omszałego pierwotnego lasu, hehe, bo wiecie, to jest taki zabieg psychologiczny, który legitymizuje, że jestem taki pierwotny, jak myśliwy w dawnych lasach wielkiej Lechi niczym jeden z wojów, #!$%@? nie do ruszenia stoicka skała normalnie XD

Wstawki wprowadzają też trochę natury i równowag do tej sztuczności między Wannabe Chad a Bimbosami
@Pozytywny_gosc:
A co takiego złego jest w jego przekazie?
Ma rację z tym, że jeśli jedna dziewczyna da ci kosza to próbujesz z drugą, jeśli ta również da kosza to z kolejną i tak dalej i tak dalej aż w końcu znajdziesz kogoś z kim będziesz kompatybilny.
Tak to działa.