Wpis z mikrobloga

#tinder Usunalem tego #!$%@? Tindera miałem ponad 100 par ale nie widzę w tym głębszego sensu albo nie odpisują albo półsłówkami umówiłem sie tez kilka razy,ale przeważnie tak było ze mieliśmy inne poglądy dlatego ja tam już na związek nie bede szukał a ruchanie mam w to wbite dość już sie wyszalalem chciałbym stabilizacji,ale na tym portalu to nieosiągalne.
  • 14
@albo_wutka_albo_buk: No ja cie byku rozumiem,ale dużo pracuje i naprawdę niemam czasu nigdzie wychodzić problemów z nawiązywaniem kontaktów niemam ale znajomi poukładali sibie życie takze spotykamy sie raz od czasu dlatego myślałem,ze może na tym Tinderze poznam kobietę do związku błędne myślenie dlatego nie wrócę na ta apke
@w0jmar: Myślałem ze tam można poznać kogos wartościowego,ale pomyliłem sie tam same kur… siedzą dlatego mieliście racje w większości postów mógłbym je dymac bo wygląd mam naprawdę okej,ale nie zniżę sie do tego poziomu nie tak mnie starzy wychowali żebym jakieś randomowe puste lalki pukał.
@Dejw983 niestety wśród mężczyzn to samo. Jak jakaś normalna rozmowa trwa powyżej jednego dnia to już sukces. Niektórzy to prosto z mostu przy pierwszej wiadomości proponują wiadomo co… mam apke od połowy marca i zero randek na koncie. :c
@ataeB: Ja miałem byku sporo spotkań,ale szczerze mówiąc te kobiety intelektem nie błyskają poza tym jak ja nawiązuje rozmowę a laska tylko mi przytakuje to dla mnie jest to bez sensu i tylko ślini mordę na moje dziary po co mi taki pustak?
@ataeB: Serio? Aż tak źle jest?
@Dejw983 Używałeś Golda, daje to coś? Bo ja bez na razie próbuje, ale mało wpada, a jak już to nie odpisują w ogóle? Szkoda gadać. Nie ma kogo tak samo przesuwać w prawo, bo same atencjuszki tylko z IG w opisie.
@lucky_leo: Ja bez golda jechałem te ponad 100 par uzbierałem przez około 2 miesiące,ale to nie ilość jest ważna tylko jakość a właśnie co do tej jakości to jest tragedia jeżeli mam ci cos doradzic to nie marnuj życia na to gowno tylko wyjdź do ludzi,a jak jesteś nieśmiały to spróbuj sie przełamać i napewno więcej ugrasz
@lucky_leo jest tragedia. Jak odpiszesz coś nie tak to od razu rozmowa się urywa, albo usuwają pare. Strach zażartować, albo wspomnieć, ze się chodzi do kościoła, bo przecież teraz wszyscy je*ią PiS, chociaż nie ma to nic ze sobą wspólnego. :/
Na prawdę trudno nawiązać zaangażowana rozmowę, bo tam jest masakrycznie duży przemiał ludzi.
@ataeB: Ludzie chyba za bardzo sobie w głowie wyobrażają idealną osobę i jeden niewłaściwy żart albo jedna rzecz, która im nie pasuje i już jesteś skreślony/-a. Tak samo odpisywanie zdawkowo albo urywanie rozmowy po kilku zdaniach tak jak mówisz.