Wpis z mikrobloga

@madry_i_mieciutki: @rineo nie spamuje wośpem, dodał 1 wykop, w którym zebrał wszystkie informacje nieprawdziwe i zmasakrował je jedna po drugiej. I zrobił relację z procesu MK. Tymczasem ze stron spółki srebrna, przez zagorzałych kato-debili zostało dodane pierdyliard prawie identycznych pomówień jakoby Owsiak był złodziejem.

Handluj z tym.
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: co ty zmyślasz znów? Nie dostałem żadnej furii, raczej nie pomyślałem i wklejałem linka do sprostowania bzdury zamiast zawołać wszystkich naraz. Pozwolę sobie przypomnieć, że byłeś jednym z tych, którzy nie doczytali do końca i polecieli z widłami, więc to raczej nie ja wpadłem w furię :)

3 wykopy =/= 1 wykop


@madry_i_mieciutki: trzy znaleziska w trzy tygodnie, każde o czymś innym.
  • Odpowiedz
3 wykopy =/= 1 wykop


@madry_i_mieciutki: ok, 3 znaleziska.

2 z nich udowadniają, że poprzednie 1000 znalezisk krytyków Owsiaka było z d--y. Jak dla mnie wykop za przeciwstawienie wiedzy i faktów urojeniom i oszczerstwom. To jest właśnie znalezisko anty-spam, bo każdy kolejny cwaniak, który będzie próbował publikować podobne informacje nieprawdziwe zostanie skonfrontowany ze znaleziskami @rineo i zakopany. W efekcie będziemy mieć mniej spamu na wykopie. Profit :)
  • Odpowiedz
@rineo:

Nie dostałem żadnej furii, raczej nie pomyślałem i wklejałem linka do sprostowania bzdury zamiast zawołać wszystkich naraz.


A kiedy ludzie przestają myśleć racjonalnie? Kiedy emocje przesłaniają zdrowy rozsądek. Dostałeś bakcyla widząc wykopy i plusy, stąd szalone wklejanie
  • Odpowiedz
A kiedy ludzie przestają myśleć racjonalnie? Kiedy emocje przesłaniają zdrowy rozsądek.


@JaroslaPolskeZbaw: albo wtedy, kiedy najpierw napisali sprostowanie, a dopiero potem zauważyli, że 18 osób - w tym ty - opiera się na fałszywej informacji. Byłbym wdzięczny, gdybyś jednak ograniczył argumentację z telepatii.

Zbyt wiele rzeczy wprowadziło mnie w błąd. Uwierz mi, tamte komentarze pisałem na totalnym luzie.


Cieszy mnie to przyznanie się do błędu. Teraz pomyśl, że gros zarzutów
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: taki przykład tego schematu plotka + ignorancja + nagłośnienie: "Woodstock jest organizowany z odsetek, tak powiedział Owsiak". Dyskutowałem tu na wykopie z jednym takim, nie potrafił podać źródła wypowiedzi Owsiaka (nic dziwnego, nigdy nie istniała), podał za to linka do wyszukiwania w google, w którym można było znaleźć artykuł (rzekomo źródłowy) i pierdyliard komentarzy na różnych portalach odnoszących się do tego artykułu.

Jak wyglądał proces powstania faktoidu?

1. Owsiak powiedział w wywiadzie "koszty administracyjne pokrywamy m.in. z odsetek ze
  • Odpowiedz
@rineo:

Prawda prędzej czy później wyszłaby na jaw.

Byłbym wdzięczny, gdybyś jednak ograniczył argumentację z telepatii.


Telepatia? To nie sztuka zauważyć, ze traktujesz obronę Owsiaka jako "serious business"
  • Odpowiedz
Prawda prędzej czy później wyszłaby na jaw.


@JaroslaPolskeZbaw: prawda o czym, o rzekomym finansowaniu Woodstock z odsetek? Nawet dzisiaj, mimo 800k odsłon mojego tekstu i rozejściu się go po kilkudziesięciu portalach (spokojnie można doliczyć koleje 100-200k odsłon) co bystrzejsi piszą "Woodstock jest finansowany z odsetek".

Niech jedzą ciastka do dzisiaj funkcjonuje jako cytat z Marii Antoniny, choć jest jedynie faktoidem przypisanym jej i rozpropagowanym przez ówczesne
  • Odpowiedz
I nawet nie szanujecie prawa oskarżonego do obrony.


@krzychol66: prawo do obrony to ona ma przed niezawisłym sądem :P

Ładnie pokazana hipokryzja Tysiąc znalezisk bez żadnych dowodów o tym, że Owsiak złodziej. I Ty mi mówisz o prawie do obrony? Śmiechłem
  • Odpowiedz
Przedstawiają tylko poglądy rineo


@krzychol66: dane z dokumentów to nie są poglądy. Cała zawartość znaleziska jest uźródłowiona: podawałem linki do dokumentów wraz z numerami stron i akapitów, podawałem dokładne przepisy z linkami do odpowiednich ustaw itd.

udowadnia "co nieco" zachowanie samego
  • Odpowiedz
@GilbertEatingGrape: Ale rineo niczego konkretnego nie podał. On umieścił tak naprawdę tylko sumy bilansowe do poszczególnych rodzajów działań. A że one się zgadzają, to było więcej niż pewne od początku. Diabeł tkwi w szczegółach. A te są (jeszcze) utajnione.
  • Odpowiedz
A że one się zgadzają, to było więcej niż pewne od początku


@krzychol66: i dlatego Kurka pisał o wyjęciu melonów, pisał o sprzeniewierzonych 171 milionach złotych itd.?

Diabeł tkwi w szczegółach. A te są (jeszcze) utajnione.


Na jakiej więc podstawie publikuje się oskarżenia, skoro a) innych danych niż potwierdzających zasadność wydawania środków przez WOŚP nie ma, b) w szczególności nie ma ich kurka? Poza tym przeczytaj komentarz wyżej: Kurka nie
  • Odpowiedz
Np. na podstawie ich utajnienia.


@krzychol66: jakiego utajnienia? Żadna organizacja, również OPP, nie prezentuje swoich faktur i list płac każdemu kto przyjdzie z ulicy i tego zażąda.

Wystąpił o ujawnienie w trybie ustawy o OPP i nie
  • Odpowiedz