Wpis z mikrobloga

Takie coś dostałem w #pracbaza na maila. Czyli jestę służbowym "pedophilem" Poniżej treść maila.

Tytuł maila: ~:MANDAT JURIDIQUE:~

OSOBISTA NOTATKA DO CIEBIE
Do Państwa uprzejmej uwagi,
Jest pan upoważniony przez ten urząd do natychmiastowej odpowiedzi na załączone wezwanie.
W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 24 godzin nie pozostaje nam nic innego, jak podjąć przeciwko Panu poważne działania prawne.

Serdecznie,
Nadkom. Marcin BEDNARZ
Zastępca Komendanta,
Centralne Biura Zwalczania Cyberprzestępczości (CBZC)
www.cbzc.policja.gov.pl
plusem-wyklety - Takie coś dostałem w #pracbaza na maila. Czyli jestę służbowym "pedo...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 33
@plusem-wyklety pamiętam jak z 15 lat temu, jak człowiek dojrzewał musiał sobie pokręcić śmigłem i się latało po różnych stronkach i był wtedy popularny wirus, który blokował kompa i był tylko komunikat z niby policji i dane do wpłaty. Ogarnąłem jak to usunąć, zapomniałem. Jakiś czas później stary mnie woła i pokazuje, że mu coś takiego wyskoczyło i czy wiem co to i jak to usunąć ( ͡° ͜ʖ ͡
czym oni to tłumaczą że to brzmi 10x gorzej niż googlowy tłumacz xD


@assninja: @krzysztofyktak Bo dodatkowo specjalnie psują po nim żeby było jeszcze bardziej podejrzanie. To inna wersja tzw przekrętu nigeryjskiego, jako masowy oszust wysyłający z automatu miliony maili nie chcesz aby twoja wiadomość była choć trochę wiarygodna bo ludzie zaczną odpisywać co wbrew pozorom stanowi problem. Nie polujesz na dużą ilość mało inteligentnych ofiar które i tak ogarną się
@plusem-wyklety: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie