Wpis z mikrobloga

@mikau: jest thc ponizej 0.3thc ale zrobilj taki myk ze taka butelka to x dawek wiec jak wypijesz całość to juz przyjmiesz duża dawkę thc
@JamaloV8: Daj znać jak tam. Wiadomo, że nie napiszą ile jest THC, ale patrząc na fitosubstancje to Twój: Zawartość całkowita fitosubstancji: 200mg . A underground - 600 mg naturalnych fitoskładników. No i testowałem i mogę polecić. Moja dziewczyna zielska nie jara to po 10ml normalnie zgonuje.
@JamaloV8: @JamaloV8 piłem tego ze zdjęcia i wydaje mi się, że między tradycyjnym np. Fresh Bomb Citrus/Cola/Forest Strong a tym nowym różnic w doznaniach nie ma, a wręcz miałem wrażenie, że było wręcz słabsze od swoich poprzedników, ale to już kwestia indywidualna
@JamaloV8 miałem tak z hempshotem miami, wypiłem kilka butelek w życiu i raz trafiłem na taką że praktycznie nic nie czułem (brak tolerki na pewno). Trochę mnie to wkurzyło, ale z tego co czytałem, to nie byłem jedyny i greenoutom też się zdarzał gorszy sort
  • 0
@lukiboss: Jak jest faktycznie taka różnica między GreenOutami, a Undergroundem, to muszę się zapoznać z tym drugim. Ja zazwyczaj biorę 30-35ml GreenOuta i mam świetną fazę. Dam znać, ale dopiero pod koniec czerwca, bo za kilka dni jadę na miesiąc w dzicz na Mazury odcinając się od internetów i tam będę testował nowy specyfik.
@JamaloV8 moim zdaniem te fitoskładniki to trochę marketing. Oprócz kannabinoidów i terpenów, w to się wliczają również mniej znaczące (jak się domyślam) substancje, które w większości nie działają psychoaktywnie np. karotenoidy, chlorofil, saponiny itp.

Więc to nie jest tak że hempszot działa 3x mocniej albo jest tam 3x więcej terpenów

Pewien youtuber wysłał do labu greenouta i wyszło 0,1% thc. To by było logiczne, po co ryzykować na granicy z prawem produkować